Ιnox μπουριά - προσοχή στους κακούς τεχνίτες!

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43377 από theoilia
νομίζω πως ο τίτλος του θέματος είναι αδικος για πολλούς έλληνες κατασκευαστές.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43378 από mastoras
Μήπως η τιμή ήταν ανάλογη με την ποιότητα ?

Και εδώ στην Θεσσαλονίκη έχουμε εργοστάσιο με χαμηλής ποιότητας μπουριά, αλλά είναι τέτοιες οι τιμές που χωρίς υπερβολές για να ψωνίζεις στήνεσαι στην ουρά σαν να είσαι σε τράπεζα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43380 από mihm
Έτσι ήταν, και έτσι θα είναι πάντα αυτή η χώρα, γύφτοι οι οποίοι ζητούν ότι γουστάρουν στην παροχή υπηρεσιών, και σου πουλάνε ότι μαλ..α κατασκευάζουν, ένα από τα λίγα καλά που μας έχει απομείνει από το κοινό νόμισμα και με τα ανοιχτά σύνορα, είναι ότι μπορείς να αγοράσεις από το εξωτερικό!

Υπηρεσία όμως ή βαριά πράγματα δεν μπορείς .....

Δεν ήταν και πολύ φτηνά, γύρω στα 10 euro το μέτρο, και δεν περίμενα να είναι και 1ης ποιότητος, αλλά όχι και τέτοιο χάλι, σωλήνες και ταφ με τρύπες δεν πρέπει να πωλούνται καν, όποια και να είναι η τιμή τους!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43381 από ACIDBLACK
ο τιτλος ειναι προσβλητικος γιατι βαζεις τους παντες σε ενα καλαθι

θα σου ζητουσα ευγενικα να τον αλλαξεις

ο κκ μοσχαλης φτιαχνει και αυτος μπουρια καπελα και ολα τα συναφη και η δουλεια του ειναι πολυ καλη

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43382 από mihm

ACIDBLACK έγραψε: ο τιτλος ειναι προσβλητικος γιατι βαζεις τους παντες σε ενα καλαθι

θα σου ζητουσα ευγενικα να τον αλλαξεις

ο κκ μοσχαλης φτιαχνει και αυτος μπουρια καπελα και ολα τα συναφη και η δουλεια του ειναι πολυ καλη



Έγραψα οι περισσότεροι, και αυτή είναι η γνώμη μου, δεν τον αλλάζω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43383 από mastoras
Φίλε μου δυστυχώς κάνεις μεγάλο λάθος.

Στις φωτογραφίες σου, βλέπω "τεμάχια" που χρειάζονται ιδιαίτερες τεχνικές και μαστοριλίκι για να κατασκευστούν. Αυτό σίγουρα δεν το γνωρίζεις.....γιατί εάν το γνώριζες δεν θα μιλούσες έτσι για αυτά που δείχνεις στις φωτογραφίες.

Θα σου πω ότι μεγάλες βιομηχανίες του εξωτερικού δεν διαθέτουν στην γκάμα τους τα συγκεκριμένα εξαρτήματα και αυτό γιατί εάν τα κατασκευάσουν θα έχουν και αυτοί στο τελικό προϊόν το αποτέλεσμα που βλέπεις εσύ τώρα στα εξαρτήματα που έχεις στα χέρια σου.

Περιμένω να μου βρεις τέτοια εξαρτήματα από ντιλέρ η κατασκευαστές του εξωτερικού....και ύστερα συζητάμε τα υπόλοιπα περί της εσφαλμένης άποψης που έβγαλες.

Στα χέρια σου έχεις φτηνά και πολύ καλά εξαρτήματα, και η χρήση της σιλικόνης είναι θεμιτή, και απαραίτητη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ