Κεντρική Μακεδονία και ξυλόσομπα (τμήμα της συζήτησης)

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37226 από dk
Σου προτείνω μια ΒΕΡΝΟΝ fire 25. Θα σου καλύψει όλο το σπίτι,όλα τα κριτήριά σου εκτός απο το μαγείρεμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37246 από jnet

dk έγραψε: Σου προτείνω μια ΒΕΡΝΟΝ fire 25. Θα σου καλύψει όλο το σπίτι,όλα τα κριτήριά σου εκτός απο το μαγείρεμα.


dk είστε χρήστης αυτής της σόμπα?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37248 από dk
jnet, καλησπέρα, δύο γνωστοί μου είναι χρήστες.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37293 από GT

jnet έγραψε:

dk έγραψε: Σου προτείνω μια ΒΕΡΝΟΝ fire 25. Θα σου καλύψει όλο το σπίτι,όλα τα κριτήριά σου εκτός απο το μαγείρεμα.


dk είστε χρήστης αυτής της σόμπα?


jnet είναι προφανές ότι ο dk ή έχει ερωτευτεί παθολογικά τις ΒΕΡΝΟΝ ή τις εμπορεύεται ή τελοσπάντων έχει κάποιο συμφέρον, οπότε η "μαρτυρία" του είναι αναξιόπιστη.

Εκτός και αν έχω σοβαρό πρόβλημα άκρατης καχυποψίας, οπότε ζητάω εκ των προτέρων δημοσίως συγνώμη.

Νομίζω όμως ότι μελετώντας την πορεία του στο φόρουμ, εύλογα αναρωτιέσαι τι παίζει.

dk έγραψε: Απάντηση στο Θέμα: Απ: Νέο μέλος. Βοήθεια για λύση σε εξοχικό


Νέο μέλος καλησπέρα. Νομίζω η καλύτερη λύση για σένα είναι μια αερόθερμη σόμπα. Είδα στη ΔΕΘ μια ελληνική αερόθερμη πολύ καλής ποιότητας, φινετσάτη και σε λογική τιμή. Η μάρκα της είναι ΒΕΡΝΟΝ fire. Υπάρχει και στο skrutz. Με 1200 ευρώ αγορά και 400 κιλά ξύλα για 20 ημέρες θα χορτάσεις ζέστη. Υπόψιν ότι τα εξοχικά σπίτια που είναι κατά κανόνα κρύα, μόνο με αερόθερμο μπορούν να ζεσταθούν γρήγορα. Ρίξε μια ματιά, νομίζω αξίζει.


Είδε τις σόμπες στη ΔΕΘ.

dk έγραψε: Απάντηση στο Θέμα: Αερόθερμη σόμπα ξύλου ΒΕΡΝΟΝ fire (Ελληνική)

Παιδιά καλησπέρα,
Είδα σήμερα στη βιοτεχνία στην Ιωνία Θεσσαλονίκης την αερόθερμη σόμπα ΒΕΡΝΟΝ fire αναμμένη και έπαθα πλάκα. Έχει δύο μοντέλα για 110 και 150 τμ σε ωραία χρώματα. Για ποιότητα δεν το συζητάω, άψογη!!


Του άρεσαν και πήγε και στη βιοτεχνία.

dk έγραψε: jnet, καλησπέρα, δύο γνωστοί μου είναι χρήστες.


Την πρότεινε τελικά σε 2 φίλους του, οι οποίοι άμεσα την πήραν, την εγκατέστησαν, ενθουσιάστηκαν, τον ενημέρωσαν και νάτος ο φίλος dk ήρθε να μας ανοίξει και μας τα μάτια.

dk έγραψε: Απάντηση στο Θέμα: Απ: ΑΕΡΟΘΕΡΜΗ ΣΟΜΠΑ ΞΥΛΟΥ ΒΕΡΝΟΝ fire (ΕΛΛΗΝΙΚΗ)

KERBEROS γειά σου.
Ποιότητα εννοώ ότι,
-τα μέταλλά της είναι κομμένα με laser και έχουν τέλεια εφαρμογή
-έχει ένα βεντιλατέρ που βγάζει 600-700 κμ την ώρα και αισθάνεσαι τον αέρα
-έχει μια ηλεκτρονική πλακέτα που ελέγχει αυτόματα το βεντιλατέρ
-είναι βαμμένη ηλεκτροστατικά
-το κλείστρο της πόρτας είναι πολύ καλό, καμμιά σχέση με αυτά που βλέπουμε σε σόμπες σειράς
-έχει θυρίδες πάνω κάτω από τη πόρτα για έλεγχο καύσης
-έχει μεγάλο χώρο καύσης
Για την ποιότητα μάλλον δίνουν εγγύηση 5 χρόνια


Τέτοια ενημέρωση ούτε από πωλητή...

Άσε που χρωστάει εδώ και μέρες μια (δύσκολη?) απάντηση στον KERBEROS.

KERBEROS έγραψε: Απάντηση στο Θέμα: Απ: ΑΕΡΟΘΕΡΜΗ ΣΟΜΠΑ ΞΥΛΟΥ ΒΕΡΝΟΝ fire (ΕΛΛΗΝΙΚΗ)

Φίλε dk την εμπορεύεσαι;
Απάντησέ μου ειλικρινά...
Αν ναι, δεν κάνεις μία προσφορά ειδικά για τα μέλη του φόρουμ;
Αν όχι, σου ζητώ συγνώμη και συνεχίζουμε...


jnet δεν ξέρω αν έπραξα απόλυτα σωστά, ως απλό μέλος (θεωρώ πως ναι), αλλά επειδή τον διαβάζω εδώ και μέρες μου γύρισε το μυαλό. Αν είμαι λάθος, συγνώμη εκ των προτέρων.

Αν θέλει ας φανερώσει την ιδιότητά του, ενεργώντας όπως του υπέδειξε ο Κέρβερος.


Ακόμα στα πετρέλαια...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet, giabritsos, akaliptos66, Sp4wN, Grecu_

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37298 από Sp4wN
Πολλοί βγάλαμε το ίδιο συμπέρασμα GT , εσύ ασχολήθηκες παραπάνω να το γράψεις :)
+1 απο μένα φίλε αύριο γιατί το σημερινό μου το χω ήδη δώσει !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GT

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #38341 από jnet

dk έγραψε: test


Εκτός από το test που είναι ΟΚ, εάν θέλετε μας απαντάτε στο αν την συγκεκριμένη σόμπα Vernon την πουλάτε στο ένα από τα καταστήματα που έχετε στο Βόλο, αυτό με τις σόμπες.

Το ρωτάω γιατί αν όντως δεν την πουλάτε δεν θα υπάρχει κανένα θέμα σε αυτά που γράψατε.



ΥΓ. Να δώσω και συγχαρητήρια στον GT για την όμορφη παρουσίαση του συγκεκριμένου πάθους με τις Vernon.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GT, Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ