Είναι οι σόμπες pellet επικίνδυνες;

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28884 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα Είναι οι σόμπες pellet επικίνδυνες;
πριν 20 χρονια και βαλε εμαθα για φοβερη αγωγη που εγινε απο μια κυρια στη Αιοβα εναντια στον κολοσο της GENERAL ELECTRIC
H κυρια θεωρησε σωστο να ξεπαγωσει το γατι της που ξεχασε εξω στο κρθο στον φουρνοπ μικροκυματων που τοτε 1950 ειχε λανσαρει η εταιρα με το μοτο ξεπαγωνει τα παντα ..το γατι ψοφησε και η κυρια εκανε μηνηση ..την οποι και φθσικα κερδισε..
Απο τοτε λοιπον ολες οι εταιριες γραφουν διαφορα στα φυλλαδια τους για να ειναι καλυμενες νομικα ..
ποσε φορες δεν εχτε δει στα μανοθαλ των τηλεορασεων να γραφουν να μην τις βγαζεται στον ηλιο η να μην βαζεται ποανω βζα με νερο ....ειναι γιατι καποιοι αλλοι εξυπνοτεροι απο εμας το εχουν κανει ... :lol: :lol: :lol: :lol:
καλο βραδυ ....παιδια εχω σκυλο εχω οικογενει αεχω εχω και πελλετοσομπα ....ΠΕΛΛΕΤ που θα βρουμε !

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.050 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ