Φίλτρο καμινάδας με νερό

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #12216 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε:

Mal έγραψε: Ενα ακομη


καμιά άποψη για τη λειτουργία του βρε παιδιά?????????????????

Γιάννη?????? THEO????


πάρε τον αντιπρόσωπο τις σόμπας σου αυτός τα πουλάει μπες στο σαιτ του να το δεις

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Ημέρες πριν #12235 από Mal
Απαντήθηκε από Mal στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε:

Mal έγραψε: Ενα ακομη


καμιά άποψη για τη λειτουργία του βρε παιδιά?????????????????

Γιάννη?????? THEO????



Έχουμε και λέμε.

ΠΡΙΝ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ
Κατά το άναμμα της σόμπας δημιουργούσα εγώ την φλόγα, με αποτέλεσμα να έχω μηδενικό καπνό στην εκκίνηση.
Και στην λειτουργία της σόμπας είχα μερικά υπολείμματα της κάπνας στο έδαφος της βεράντας.

ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ
Εξακολουθώ το άναμμα της σόμπας δημιουργώντας εγώ την φλόγα.
Αλλιώς έχει λίγο καπνό από το στόμιο του φίλτρου μερικά δευτερόλεπτα μέχρι να ανάψει η σόμπα.
Τώρα κατά την λειτουργία δεν υπάρχουν υπολείμματα της κάπνας στο έδαφος της βεράντας είναι όλα καθαρά. Και πιστεύω ότι αξίζει.
Ότι άλλο θέλετε ρωτήστε μου.

ΥΓ. καλά είναι να δούμε και το φίλτρο από τον Tsimp και Nasikas. Για να έχουμε μια πλήρη εικόνα.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": achilleas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #12780 από achilleas
Απαντήθηκε από achilleas στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
τελικα το φιλτρο νερου το προτεινετε? ειμαι ετοιμος να παρω μια σομπα πελλετ, edilkamin tiny για το κεντρο της αθηνας σε διαμερισμα στον 4 οροφο. δεν θελω να ενοχλησω τους γειτονες και ακουγεται σαν πολυ καλη λυση... τι συντηρηση χρειαζεται? πιστευετε οτι ειναι συμβατο με ολες τις σομπες? κανει θορυβο για τα βραδυα? ευχαριστω εκ των προτερων, αχιλλεας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #12811 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

achilleas έγραψε: τελικα το φιλτρο νερου το προτεινετε? ειμαι ετοιμος να παρω μια σομπα πελλετ, edilkamin tiny για το κεντρο της αθηνας σε διαμερισμα στον 4 οροφο. δεν θελω να ενοχλησω τους γειτονες και ακουγεται σαν πολυ καλη λυση... τι συντηρηση χρειαζεται? πιστευετε οτι ειναι συμβατο με ολες τις σομπες? κανει θορυβο για τα βραδυα? ευχαριστω εκ των προτερων, αχιλλεας


φίλε μου το αγόρασα, αλλα λόγω τέλους σεζόν δεν το έβαλα ακόμα, δεν έχω αποτέλεσμα να σου πω.
Ο τεχνικός- συντηρητής της σόμπας μου, που προσωπικά του έχω μεγάλη εμπιστοσύνη, μου έχει πει ότι δουλεύει απροβλημάτιστα, κάνοντας κατακράτηση καπνού 70-90%. προσωπικά θεωρώ πως είναι σωστός και για τη δοκιμή που έχει κάνει και για το αποτέλεσμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #12855 από achilleas
Απαντήθηκε από achilleas στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
ευχαριστω για την απαντηση, θα περιμενω λοιπον την δοκιμη. καλο πασχα σε ολους, αχιλλεας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #16890 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
καλημερα σας θελω αν μπορειτε να μου πειτε απο που το πειρατε και ποσο λεω να βαλω και εγω.το δουλεψατε??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.112 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ