Εταιρεία υπόδειγμα

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42485 από AT
Απαντήθηκε από AT στο θέμα Εταιρεία υπόδειγμα
και εγω προχτες εκαψα το πρωτο φιλτρο σκουπας, αλλα ευτυχως το καταλαβα γρηγορα τι παιζει και εσβησα την σκουπα (αφου πεταγε καρβουνακια απο την εξαξωγη του αερα...). 2-3 τρυπες στο φιλτρο τις κολλησαμε με κολλα. Στο εξης τερμα τα σκουπισματα με ζεστη σταχτη.

οσο για το τοπικ. Και εγω πελατης της HEllenic ειμαι. Σε τιμες δεν πιανονται και επειδη το προιον ειναι γνωστο (θα δοκιμασω golden nuggets την επομενη φορα) τους προτιμω.

Οποιος εμπορος πουλα καλο προιον σε καλη τιμη δεν εχει να φοβαται τιποτα στην κριση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42499 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Εταιρεία υπόδειγμα

AT έγραψε: και εγω προχτες εκαψα το πρωτο φιλτρο σκουπας, αλλα ευτυχως το καταλαβα γρηγορα τι παιζει και εσβησα την σκουπα (αφου πεταγε καρβουνακια απο την εξαξωγη του αερα...). 2-3 τρυπες στο φιλτρο τις κολλησαμε με κολλα. Στο εξης τερμα τα σκουπισματα με ζεστη σταχτη.

οσο για το τοπικ. Και εγω πελατης της HEllenic ειμαι. Σε τιμες δεν πιανονται και επειδη το προιον ειναι γνωστο (θα δοκιμασω golden nuggets την επομενη φορα) τους προτιμω.

Οποιος εμπορος πουλα καλο προιον σε καλη τιμη δεν εχει να φοβαται τιποτα στην κριση.

[offtopic]
Για ποια σκούπα μιλάμε για να ξέρω να την αποφύγω; :P
[/offtopic]

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #45620 από alfalfa
Απαντήθηκε από alfalfa στο θέμα Εταιρεία υπόδειγμα
Να ευχαριστήσω κι εγώ την εταιρεία για την άψογη εξυπηρέτηση και για το εξαιρετικό προϊόν (3 τόνοι golden nuggets). Το συγκεκριμένο πέλλετ καίγεται εξαιρετικά, δεν αφήνει ΚΑΘΟΛΟΥ κλινκερ και έχει πολύ λίγη στάχτη. Καίω σε σόμπα καλοριφέρ iside idro, la nordica.
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ και του χρόνου...
(από Σέρρες)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88288 από NIKODHMOS
Απαντήθηκε από NIKODHMOS στο θέμα Εταιρεία υπόδειγμα
Καλησπερίζω ως νέο μέλος, όλους όσους είναι μέσα εδώ και καταθέτω ως πρώτο σχόλιο την άποψη μου για την εν λόγω εταιρεία, η οποία ως πελάτη και νέο καταναλωτή πέλλετ με έχει κερδίσει. Όντως οι τιμές της στα πέλλετ που εγώ τουλάχιστον προτίμησα ως τώρα, είναι οι καλύτερες που βρήκα. Αρχή έκανα με τα Golden Nuggets (Τιμή παλέτας 990kg 316€), στην συνέχεια με Bioenergy Point (Τιμή παλέτας 1050kg 288€) τα οποία μου άρεσαν στην συνάρτηση τιμής-απόδοσης και για τον λόγο αυτό τα προτίμησα ξανά στην νέα μου παραγγελία. Θετική επιπλέον εντύπωση μου έκανε το γεγονός ότι στην σημερινή τηλεφωνική επικοινωνία με τον Γιώργο Γκουντέλια για να επιβεβαιώσω την παραγγελία μου, δέχθηκε να μου κάνει αμέσως την έκπτωση για τα μέλη του forum του energ.gr όταν του το ανέφερα, χωρίς να το ψάξει ή να αρχίσει τα μα,μου,σου...Και σημασία δεν έχει φυσικά το ποσό της έκπτωσης μα ο επαγγελματισμός που έδειξε... Και προτίμησα να του απονείμω τα εύσημα εδώ που από τι είδα είστε γνώστες του θέματος..Μοναδικό μειονέκτημα της εταιρείας αυτής είναι για μένα που μένω κοντά στον Πύργο Ν. Ηλείας η .................καταραμένη απόσταση από την Σαλονίκη, που με επιβαρύνει με το κόστος μεταφορτικών (γύρω στα 60 ευρώ). Το γεγονός ότι ακόμα και έτσι προτιμώ να αγοράζω από εκεί πέλλετ, σημαίνει φυσικά ότι οι εδώ τιμές είναι περίπου οι ίδιες μα για άλλες κατηγορίες πέλετ ή και ακριβότερες ακόμα μιας και οι πιο πολλοι έμποροι είτε από άγνοια είτε εσκεμένα, βαράνε στο ψαχνό στις τιμές...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88303 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Εταιρεία υπόδειγμα
Αν και δεν έχω κάνει αγορά (ακόμα) από τον κο Γκουντέλια έχω να του προτείνω να προσπαθήσει να ρίξει το κόστος μεταφοράς στην κεντρική Ελλάδα και την Πελλοπόνησο με κάποιους συνεργαζόμενους μεταφορείς..

¨Εχει πέσει στην αντίληψη μου ότι κάποιες μεταφορικές όταν ακόυνε για μεταφορά πέλλετ βαράνε στο ψαχνό..

Αν το καταφέρει αυτό μπορεί να γίνει και top pellet seller στην Ελλάδα..

2η ιδέα υποκατάστημα στην Λάρισα..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": tracer

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88347 από sak
Απαντήθηκε από sak στο θέμα Εταιρεία υπόδειγμα
τα Golden Nuggets (Τιμή παλέτας 990kg 316€),η σακούλα 15 κιλα =4,79 €
Bioenergy Point (Τιμή παλέτας 1050kg 288€). η σακουλα 15 κιλα = 4.11 €
ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΣΑΚΟΥΛΑ GOLTEN NUGGETS ΤΗΝ ΠΟΥΛΑΤΕ 5.00 +
ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΑΚΟΥΛΑ BIOENERGY POINT ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ 4,50 € ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ 4,80 € ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΑΣ
Κ Γιώργο Γκουντέλια ???????????????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ