Προμηθευτής με παράπονα για την προσφορά του

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30908 από fisikos50

giogud έγραψε:
Οποιαδήποτε ποσότητα και αν έχετε εμείς την αγοράζουμε σ' αυτήν την τιμή (276€ για Θεσσαλονίκη).
Επικοινωνήστε μαζί μου παρακαλώ.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.






Τελικά τι ριάλιτυ έγινε εδώ πέρα;


Η προσφορά δεν ήταν σε καλή τιμή γι αυτό ας πούμε δεν βγήκε στα μέλη;

Ή η προσφορά ήταν σε καλή τιμή αλλά επειδή ο προσφέρων δεν πλήρωσε το κόστος ..."προσφοράς", γι αυτό δεν βγήκε η προσφορά στα μέλη;

Και τώρα που ας πούμε θα αγοραστεί όλη η ποσότητα, ο πωλητής θα πληρώσει κάποιο κόστος επειδή αυτό θα γίνει μέσω φόρουμ;

Και μετά όλη η ποσότητα τι θα απογίνει; Θα πουληθεί σε υψηλότερη τιμή; Θα καταστραφεί ώστε να μην χαλάει την πιάτσα; Τι ακριβώς;


Έτσι για να έχουμε και κάτι να συζητάμε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30909 από Τάκης

fisikos50 έγραψε:

giogud έγραψε:
Οποιαδήποτε ποσότητα και αν έχετε εμείς την αγοράζουμε σ' αυτήν την τιμή (276€ για Θεσσαλονίκη).
Επικοινωνήστε μαζί μου παρακαλώ.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.






Τελικά τι ριάλιτυ έγινε εδώ πέρα;


..


Έτσι δουλεύει ο καπιταλισμός. Τι θέλεις να κάνουμε, αναρχία;;;

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30911 από jnet

theoilia έγραψε: Θα πρεπει να γνωρίζετε οτι η ομάδα αξιολόγησης του energ.gr αναζητεί και από μόνη της προσφορές και, οταν βρεθεί κατι πραγματικά αξιολογο, την προωθεί στα μελη της.


Πρέπει να ομολογήσω και εμένα με παραξένεψε αυτή η πρόταση.Δεν θα ήταν καλύτερο να υπάρχει μια λίστα με τυχών προμηθευτές έστω μόνο με τα τηλ τους ή και με την ιστοσελίδα τους ώστε να μπορεί ο καθένας να μπορεί παίρνοντας ένα τηλ να μαθαίνει τις τρέχουσες τιμές;

Πχ γιατί αυτό δεν το ήξερα (όπως και άλλοι φαντάζομαι) και έπρεπε να μου σταλεί προσωπικά με mail μετά από ερώτησή μου;
From: χχχχχχ mailto:χχχχχχ
Sent: Saturday, September 22, 2012 7:51 PM
To: Energ.gr forum
Subject: Σχετ:

Επωνυμία: χχχχχχχχχ
εμποριο στερεων βιοκαυσιμων(πελλετ)
χχχχ
χχχχχχ
ΑΦΜ χχχχχ
Διεύθυνση: χχχχχχχχχχχ
ΤΗΛ χχχχχχχχ



ecoplus 265ε για τα μελη -5ε με φπα στην εδρα μου ωσ τελοσ οκτωμβριου ασχετωσ ποσοτητασ ευχαριστω χχχχχχ

ΥΓ: τα ονόματα και τα λοιπά τα έσβησα για να μην θεωρηθεί διαφήμιση από τους διαχειριστές



Μου ζητήσατε να σας πω ποιος είναι ο προμηθευτής του ecoplus στην Βέροια. και σας απάντησα

Αν ο συγκεκριμένος δεν θελει να δωσει 15€ τον μήνα για να είναι offers business member τι να κάνουμε. Εαν πιστευετε οτι δεν εχει διαχειριστικο κόστος το να στελνουν ολοι στο energ -5€ για το Pellet τους και εμείς να το κοινοποιούμε διερευνοντας ταυτοχρονα εαν αυτό το -5 είναι πραγματικά προσφορά η οχι κανετε λάθος.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30912 από frakyd
Οποιαδήποτε ποσότητα και αν έχετε εμείς την αγοράζουμε σ' αυτήν την τιμή (276€ για Θεσσαλονίκη).
Επικοινωνήστε μαζί μου παρακαλώ.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.[/quote]

Αμαν ρε Γιωργο, ασε κ κανεναν αλλο να αγορασει!!!
Μου φαινεται οτι εισαι μονοφαγας τελικα ;)

Τωρα για το ζητουμενο , το αν θα πρεπει να πληρωνει καποιος για να κανει προσφορα στα μελοι
δεν μπορω να πω οτι ειναι σωστο. Εσεις ισως ξερετε καλυτερα.

Αν υπηρχε ανταποκριση απο συμφορουμιτες-πελατες κ εβγαινε καλο κερδος για τον καθε εμπορα,
το πιο σωστο θα ηταν να γινει μια κληρωση χαριζοντας 1τ πελλετ καθε εμπορας στο energ :P :P (καλο ε)?
Συμφωνειτε???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30914 από kosmidis80
Και φυσικα το αφησαμε να φτασσει εδω ακριβως για να μην καθεστε και κατηγορειτε ή δημιουργουνται σεναρια! ΑΛΛΑ απ οτι βλεπω το πατε απο το κακο στο χειροτερο!

Λοιπον ντρεπομαι ειλικρινα για αυτα που βλεπω να ακουγονται και αναθεωρω επισης για τον τροπο που διαχειριζομαστε (admin & mods) καταστασεις και για πολλα που επιτρεπουμε να κανετε ελευθερα στο energ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30915 από giogud

Τάκης έγραψε:

giogud έγραψε:

INFRARED έγραψε: ....
ΠΕΛΕΤ ΜΕ 268 ΜΕΧΡΙ ΣΕΡΡΕΣ ΚΑΙ 276 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.


ALL-IN-STOCK.COM


Οποιαδήποτε ποσότητα και αν έχετε εμείς την αγοράζουμε σ' αυτήν την τιμή (276€ για Θεσσαλονίκη).
Επικοινωνήστε μαζί μου παρακαλώ.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


Για στάσου giogud. Κάνει μια καλή προσφορά άνθρωπος για χρήστες του forum και βγαίνεις και του λες ότι του αγοράζεις όλη την ποσότητα; Και εμείς θα πάρουμε τα τέτοια μας; Ή θα μας το πουλήσεις με τα εύλογα καπέλα; Και ανήκεις και στους Offers Business Members ... Μάλλον θάπρεπε να ντρέπεσαι και να σε διαγράψουν απο το κλάμπ των ¨ευεργετών".


Καταρχάς η τιμή είναι για φορτηγό και με Βουλγάρικο ΦΠΑ(ουδέν πρόβλημα) Όσοι έχετε την δυνατότητα πράξτε το. Από την άλλη δεν πιστεύω τα μέλη του φόρουμ που δεν μπορούν να αγοράσουν τέτοιες ποσότητες να μην επωφεληθούν από μια έκπτωση 15€ στην τρέχουσα μου τιμή(μια από τις χαμηλότερες της αγοράς).
Αν η τιμή είναι πραγματική και η ποσότητες αρκετές, η τιμή με παράδοση θα μπορούσε να είναι στα 300€.(276 -20% (βουλγάρικο ΦΠΑ) +23% Ελληνικό 283€. Ας πάρω και εγώ 17€.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ