Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus

Περισσότερα
1 Χρόνος 1 Μήνας πριν - 1 Χρόνος 2 Εβδομάδες πριν #180116 από andreas72
Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus δημιουργήθηκε από andreas72
Eiναι το τεχνικό εγχειρίδιο ( κρυφό μενού )  ibb.co/FKxC7pb

www.easybytez.com/e4f99sq657pc


Password  0000

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 1 Χρόνος 2 Εβδομάδες πριν by andreas72.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 1 Μήνας πριν #180117 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΤΩΝ ΠΑΡΑΜΕΤΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΘΕ ΣΥΣΚΕΥΗ !!!!ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟΙ!!! ΝΑ ΜΗΝ  ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΑΠΟ You tube Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΤΟ GOOGLE ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΣΑΣ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ Η ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΚΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ !!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 1 Μήνας πριν - 1 Χρόνος 1 Μήνας πριν #180118 από andreas72
Απαντήθηκε από andreas72 στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
Το τεχνικό εγχειρίδιο είναι ακριβώς αυτό που μου έστειλαν από το εργαστήριο της burnit  για την συγκεκριμένη σόμπα και συγκεκριμένη πλακέτα, αυτής της φωτογραφίας που έβαλα.
ναι δεν έχει για όλες τις συσκευές της burnit όπως λες και θες.
Οταν ξανά μιλήσω με τον τεχνικό της sunsystem θα το μαλώσω που δεν μου έστειλε για όλες τις συσκευές.
Υγ: Στο ίντερνετ εδώ και αιώνες δεν γράφουμε με κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις.
Και εμένα δεν μου αρέσει να μου φωνάζουν !
Όσο για το YouTube η ίδια η εταιρεία έχει ανεβάσει βίντεο για τις σόμπες που πουλάει! Αυτοί δεν ξέρουν? 
ή μόνο τα ελληνικά μαστόρια ξέρουν?
Να παίρνουν 50€+ για να σε ανεβάσουν λίγο παραπάνω πχ:τον αέρα.

Εγώ αυτό είχα να προσφέρω σε αυτό το forum.
Εάν έχεις καλύτερο εγχειρίδιο ανέβασε το, να μάθουμε και εμείς κάτι παραπάνω.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 1 Χρόνος 1 Μήνας πριν by andreas72.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 1 Μήνας πριν - 1 Χρόνος 1 Μήνας πριν #180120 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
ΕΓΩ ΣΧΕΔΟΝ  ΠΑΝΤΑ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΜΕΓΑΛΕ .ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΡΕ ΤΕΧΝΙΚΟ ΑΛΛΙΩΣ ΨΑΞΕ ΒΡΕΣ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΟΥ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ😉😉ΔΕ ΣΕ ΜΑΛΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ!!!!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ!!
Last edit: 1 Χρόνος 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 1 Μήνας πριν - 1 Χρόνος 2 Εβδομάδες πριν #180122 από andreas72
Απαντήθηκε από andreas72 στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
Δεν με ενοχλεί μεγάλε, έχω συναντήσει άτομα σάν εσένα.
θα ζήσω και χωρίς της γνώσης σου 😛.  Αυτά με εσένα, ΤΈΛΟΣ.
.
Τέλος πάντων αν κάποιος θέλει βοήθεια εδώ στο φόρουμ μπορεί να μου την ζητήσει , θα χαρώ να την δώσω, έχω το τηλέφωνο από τον υπεύθυνο στο εργοστάσιο της sunsystem burnit , ένα εξαιρετικό παιδί , που γνωρίζει τέλεια ελληνικά και πρόθυμος να βοηθήσει.




.


.Το κρυφό μενού λέει, τι θέλεις να κάνεις , τι θέλεις να αλλάξεις ,τι μπορείς να αλλάξεις ,αρκεί να καταλάβεις τους παραμέτρους.είναι αυτό που λέει ο τίτλος (Sunsystem BURNiT PM Comfort 13 και  25 Plus) δεν λέει για Ντάτσον

μην δίνεται ιδιαίτερη σημασία τι λέει ο καθένας εδώ για να βρει πελάτες, το κάθε σπίτι έχει τα δικά του θέλω, πρέπει να φωνάζουμε τον κάθε μάστορα να κάνει τι??? με τις ανάγκες του κάθε σπιτιού.? Να δώσει λίγο αέρα παραπάνω κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ!

όχι ότι δεν ξέρει ,αλλά νομίζει ότι μόνο αυτός ξέρει, «γράφουν ότι δεν είναι για όλες τις σόμπες» , ο τίτλος λέει ( Sunsystem BURNiT PM Comfort 13 και  25 Plus) δεν λέει για άλλες εταιρίες ,

λένε κάποιοι  ότι έχει ενδεικτικούς παραμέτρους ,ναι ρε σύντροφε ,θέλεις η κάθε εταιρία να μυρίσει τα δάχτυλα της , τι σπίτι έχεις εσύ? , απλά προτείνουν.

Λένε να πάρετε το μενού μόνο από την εταιρία, δηλαδή εγώ έκατσα και έγραψα όλα αυτά!! ?? !!σε PDF !   Από το μυαλό μου !?

Η ίδια εταιρία Sunsystem ( οι τεχνικοί τους ) έχουν βίντεο στο Youtube και σου λένε να τα δεις .

Όσο για κάτι καμινάδες που λένε , μην βάζετε σπιράλ, σε 1 άντε 2 χρόνια λιώνουν -καίγονται.

 Να διαβάζετε τα πάντα εδώ η αλλού,   αλλά να έχετε αυστηρά φίλτρα στο μυαλό σας.

Και όταν φωνάζετε αναγκαστικά κάποιο μάστορα να ζητάτε απόδειξη και εγγύηση για την μαστοριά που έκανε !

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 1 Χρόνος 2 Εβδομάδες πριν by andreas72.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 1 Μήνας πριν #180123 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
🤣🤣🤣👌👌

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ