gaiaeco 8kw

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #164905 από nick70
gaiaeco 8kw δημιουργήθηκε από nick70
Γεια σας.Εχω προβλημα με alarm εξαγωγης καυσαεριων.Εχω αλλαξει αισθητηρα θερμοκρασιας καυσαεριων.Εχει ελεγχει η πλακετα σε ηλεκτρονικο,εφερα τεχνικο...τιποτα.Μολις η σομπα αναβει σε 1λεπτο βγαζει το alarm και δεν το περναει με τιποτα και περναει σε σβησιμο..ο τεχνικος σηκωσε τα χερια.θελω να ρωτησω αν γνωριζει καποιος αν ο πρεσοστατης μπορει να δημιουργησει τετοιο θεμα.( ειναι 80pa on και 50pa στο of.)μια βοηθεια παρακαλω....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #164906 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα gaiaeco 8kw
Σημαδεψε(ΕΧΕΙ 2 ΘΕΣΕΙΣ) και καθαρισε το σωληνακι απο τον πρεσσοστατη εως το μοτερ καυσαεριων και στην οπη στο μοτερ βαλε ενα συρμα και σπρωξε μεσα στο καυκαλο μπορει να ειναι βουλωμενο και να εχει καπνα,δοκιμασε το ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΙΟ ΚΑΤΩ!!!!!!ΑΝ ΟΧΙ Κανε γεφυρα(ΑΦΟΥ ΤΑ ΣΗΜΑΔΕΨΕΙΣ ΠΡΟΣΟΧΗ ΡΕΥΜΑ) τα 2 καλωδια και δοκιμασε αν δουλευει.δες και εδω www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=60572&Itemid=384 κανε αυτα και εδω ειμαστε παλι
Last edit: 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #164955 από nick70
Απαντήθηκε από nick70 στο θέμα gaiaeco 8kw
Κωστα τα εκανα ολα αυτα που γραφεις.Τιποτα βγαζει Α08 βλαβη εξαγωγης
ς καυσαεριων.το μοτερ -σαλιγκαρι δουλευει μια χαρα.το βαζω να κανει ελεγχο ,και ξανα τα ιδια.Υπαρχει περιπτωση να εχει κρατησει στη μνημη κατι γιατι περυσι τον Μαιο μου πηραν φωτια 2 μπουρια,μετα την διελυσα και την καθαρισα.Και μου βγαζει το alarm.Σκεφτεσαι κατι αλλο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #164956 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα gaiaeco 8kw
ΒΡΕΣ με εδω www.facebook.com/kostas.pixas να μιλησουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ