Ζητάω service manual palazzetti ecofire hotty

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154431 από nlyo
Απαντήθηκε από nlyo στο θέμα Ζητάω service manual palazzetti ecofire hotty
Δεν μπορούν ούτε αυτοί να με βοηθήσουν, θα μου στείλουν είπαν τεχνικό από τη Θεσ/νίκη και όταν με πήρε τηλ. ο τεχνικός μου ζήτησε 85 ευρώ για να έρθει να την δει. Ε όχι δεν τα δίνω αν μπορώ να το κάνω εγώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154440 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Ζητάω service manual palazzetti ecofire hotty

nlyo έγραψε: Δεν μπορούν ούτε αυτοί να με βοηθήσουν, θα μου στείλουν είπαν τεχνικό από τη Θεσ/νίκη και όταν με πήρε τηλ. ο τεχνικός μου ζήτησε 85 ευρώ για να έρθει να την δει. Ε όχι δεν τα δίνω αν μπορώ να το κάνω εγώ.


Καταλαβαινω το οτι δεν τα δινεις και ειναι δικαιωμα σου.
Απο την αλλη ομως (στο προφιλ σου δηλωνεις Καβαλα) ως τεχνικος που επισκευαζω αντιστοιχες βλαβες... απο Θεσσαλονικη - Καβαλα δεν βρισκω καθολου παραλογο το ποσο...το αντιθετο θα ελεγα.
Θεσσαλονικη - Καβαλα ειναι 300χλμ πηγαινε ελα με βενζινη... και 15 ευρω διοδια.
Οποτε καλα κανεις και ρωτας αγνωστους πισω απο ενα πληκτρολογιο...
Το οτι δεν μπορουν να βοηθησουν ως εταιρια δεν ισχυει...φιλικα σου τα λεω :)



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154442 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Ζητάω service manual palazzetti ecofire hotty
Φίλε μου δεν μπορείς να ρυθμίσεις η να εντοπίσεις το πρόβλημα μόνος σου. Χρειάζεσαι τεχνικό οπωσδήποτε. Την στιγμή που από την εταιρία σου δίνεται η δυνατότητα μιας επίσκεψης ειδικευμένου τεχνικού, δεν βλέπω τον λόγο να μην θέλεις να επιβαρυνθείς το κόστος.

Απο την αρχή της αγοράς του μηχανήματος έπρεπε να γνωρίζεις ότι υπάρχει και το κόστος της εγκατάστασης και του πρώτου ανάματος, που αυτό γίνεται από τεχνικό, με τον οποίο στην συνέχεια θα έχεις και τις απαραίτητες επαφές για την σωστή και ομαλή λειτουργία της σόμπα σου για πάντα.

Ποιος ο λόγος να παιδεύεσαι και να ψάχνεις, να σκαλίζεις πράγματα που δεν γνωρίζεις ? Εδω κάνουν "αμαν" άλλοι να βρούνε τεχνίτη εξειδικευμένο που να γνωρίζει το μηχάνημα, και εσύ λες απλά "δεν τα δίνω"

Σίγουρα θα πάρεις στραβά τα λεγόμενα μου, αλλά με τον καιρό θα δεις ότι έχω δίκιο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154443 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΑΠΛΑ τα πραγματα πρεπει να πληρωσεις για να γινει η δουλεια σου και να μαθεις και καποια πραγματα.γι αυτο υπαρχουν τα μαστορια οι τεχνικοι ΔΕΝ βρισκουμε τις λυσεις μας παντα μεσα απο ενα FORUM!!!!!!!!!!!!!!συγνωμη για το υφος μου αλλα φιλε μου αυτα ειναι τεχνογνωσια και υποστιρηξη!!!!!!!!!ΦΙΛΙΚΑ ΤΑ ΛΕΩ!!!!! ;) ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154444 από nlyo
Απαντήθηκε από nlyo στο θέμα Ζητάω service manual palazzetti ecofire hotty
Συμφωνώ φίλε μου αν ερχόταν ο τεχνικός να δει έμενα... αλλά όταν περιμένω 1 μήνα να μαζέψει κι άλλες περιπτώσεις για να έρθει ε όχι τότε δεν δέχομαι την δικαιολογία είναι τα χιλιόμετρα και τα διόδια γιατί θα δει 10 πελάτες και θα πάρει να πολλαπλάσια λεφτά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154445 από nlyo
Απαντήθηκε από nlyo στο θέμα Ζητάω service manual palazzetti ecofire hotty
Καταλαβαίνω αυτά που μου λέτε σαν επαγγελματίες αλλά όταν πήρα τη σόμπα δεν είχα καμιά υποστήριξη την εγκατάσταση την έκανα μόνος μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ