Σομπα pellet Prondocaldo Filo Air 6KW Μαύρη

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #155875 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Μιχαλη και σε ολους χρονια πολλα.ξερεις οτι ειναι και στον ανθρωπο να βοηθα και εγω ευτυχως η δυστυχως το χω.σκεψου τι εχει παθει μετα την αγορα ο κοσμος που δεν υπαρχει τιποτα.ΧΑΟΣ!!!!οτι ξρρω και μπορω θα βοηθαω και το ξερεις ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΥΤΕ ΒΑΖΩ ΚΑΤΙ ΣΤΗ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ!!!ΜΕ ΥΓΕΙΑ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #155876 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΔΕΣ το εμαιλ και ριξε διαβασμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156481 από SteveGiovas
Απαντήθηκε από SteveGiovas στο θέμα Σομπα pellet Prondocaldo Filo Air 6KW Μαύρη
Καλησπέρα εχω κι εγω δύο σομπες από το πρακτικερ ίδιας μάρκας ( prontocaldo) Η μια εκ των δύο έχει μειωμένο αριθμό στροφών του ανεμιστήρα καυσαερίων με συνέπεια αυτού να καπνίζει το πρόβλημα είναι ότι δεν έχω Τον κωδικό εισόδου του μενού και δεν μπορώ να τεσταρω τον ανεμιστήρα πριν τον αλλάξω γνωρίζω καλά την αρχή λειτουργίας καθώς έχω κατασκευάσει αρκετούς αερολεβητες βιοκαυσίμων εάν τον έχει κάποιος σας παρακαλώ να μου τον στείλει όπως επίσης και κάποιο εγχειρίδιο εάν υπάρχει για να γνωρίζω ποιά ρύθμιση είναι τι πριν τελικά αναγκαστώ να αλλάξω τα controller... το email μου είναι το Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ευχαριστώ εκ των προτέρων.. Καλή χρονιά!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156490 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Δες το εμαιλ αν ειναι αυτο που διχνει το βιντεο στο νημα ειναι αυτο που σου εστειλα,ειναι ενδεικτικες οι τιμες που γραφει και πιθανον να μη ταιριαζουν στην σομα λεβητα.μονο διαβασε τι κανει το καθενα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156504 από SteveGiovas
Απαντήθηκε από SteveGiovas στο θέμα Σομπα pellet Prondocaldo Filo Air 6KW Μαύρη
Αυτό είναι ευχαριστώ πολύ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156681 από Extractor
Απαντήθηκε από Extractor στο θέμα Σομπα pellet Prondocaldo Filo Air 6KW Μαύρη
Γεια χαρα και απο μενα.
Αν μπορεις στειλε μου και μενα τις οδηγειες.
Δεν ξερω αν εχω προβλημα ή μπορω να την φερω περισοτερο στα μετρα μου.Εκεινο που ξερω σιγουρα ειναι οτι μ'αρεσει να σκαλιζω. :lol: :lol:
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩ!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ