Τεχνικό εγχειρίδιο για πίνακα micronova

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158676 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τωρα που δεν εχει κρυα βαλτη στην 1 σκαλα και παιξε με το ταισμα και μετρα ποσο θα σου φαει πελλετ αυριο αλλη ρυθμιση ωστε να βρεις αυτο που σου ταιριαζει μιας και δεν εχεις τις αρχικες ρυθμισεις.λιγο πολυ ολοι καπως ετσι ψαχνομαστε με τα μηχανηματα μας.να σαι καλα για τα καλα σου λογια .ειναι και γι αυτο το φορουμ να βοηθαει ο ενας τον αλλον χωρις φυσικα να ακυρωνει μαστορια και τεχνικους!!!!!!!!!παλεψε το με υπομονη και θα βγαλεις ακρη
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": geodag

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158682 από geodag
Οκ Κώστα σε ευχαριστώ πάρα πολύ.. . Καλά πού είναι και τα φόρουμ καί ενημερωνόμαστε γενικά και μας ανοίγει τά μάτια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #161573 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Last edit: 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162428 από thodogrp
Καλησπερα και απο μενα ειμαι καινουργιος στο forum εχω διαβασει απειρα post και εχω το εξης προβλημα εχουμε ενα λεβητα pellet της thermoflux pelling 25 ονομαζεται φοραει πλακετα της micronova σαν αυτην εδω που εχετε δειξει πιστευω εχω το προβλημα οτι δεν σταματαει ποτε ο κυκλοφορητης δηλαδη δειχνει στην οθονη οτι δεν δινει εντολη στον κυκλοφορητη ενω αυτος δουλευει ο κυκλοφορητης οπως



κ ο θερμοστατης χωρου ειναι συνδεμενοι σωστα πανω στην κλεμα του λεβητα τι μπορει να φταιει μπωρο να ρυθμισω ποτε να ξρκιναει ο κυκλοφορητης απο την πλακετα σκαμπαζω λιγα πραματα απο αυτα ειμαι ψυκτικος που κανω αλλη δουλεια δυστηχως :) καθε γνωμη δρκτη σας ευχαριστω.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #162429 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Last edit: 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": thodogrp

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162808 από Twoface
Καλησπέρα.
Λιγο τα φώτα σας γιατί δεν ξέρω αν έχω κάνει σωστές ρυθμίσεις και φοβάμαι μην μου μείνει καμία σόμπα στο χέρι .

Αυτές εδώ είναι η μαμά ρυθμίσεις.

postimg.org/image/x61xuytpf/

Και στο βίντεο είναι οι ρυθμίσεις που πείραξα 3 4 5 σκάλα.



Έχω την TSP 12KW

Στην τριτη σκάλα για παράδειγμα άφησα τον ίδιο χρόνο ρηψης αλλά ανέβασα αρκετά την ταχύτητα του μοτέρ .

Πάντως καυσαέρια βλέπω μαξ 116 βαθμούς

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ