Τεχνικό εγχειρίδιο για πίνακα micronova

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158661 από geodag
Αυτό είναι Κώστα...Δεν ξέρω με ποιον κωδικό μπαίνει...Δεν το δοκίμασα.... Κ δεν το γράφει κάπου στο manual!!
Last edit: 7 Χρόνια 1 Μήνας πριν by geodag.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158662 από geodag
Δεν μπορώ να ανεβάσω φωτό αλλά είναι ίδιο με την φωτό που ανέβασε ο φίλος "mastoras" στην πρώτη δημοσίευση στο ίδιο θέμα?!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #158664 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Last edit: 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158665 από geodag
Κώστα σε ευχαριστώ πάρα πολύ είσαι πραγματικος συμφορουμιτης.... Τώρα που εμένα στην σκάλα 1 έχει 1650-1700 λογικά πρέπει να το βάλω στις 2100 για να δουλέψει σωστά... Την ρίψη πέλλετ μπορώ να την κατεβάσω κ άλλο είναι στον 1,7 τώρα??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158666 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Πιθανον αυτες οι παραμετροι μπορει να μην ταιριαζουν στη δδικη σου σομπα ακριβως.πειραματισου μπορεις να χαμηλωσεις τη ριψη σε τετοιο βαθμο ωστε ουτε να μην εχει πελλετ στο κουπακι αλλα ουτε να εχει και υπερβολικο.εσυ δες τα μονο με δοκιμες.τη βαση το τι κανει το καθενα την εχεις.παλεψε το
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": geodag

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158675 από geodag
Το ίδιο πάνελ με αυτό του βίντεο είναι απλά εμένα στο πλήν έχει το σήμα της θερμοκρασίας καθώς και τον αριθμό 1 στον συν έχει το σήμα της φωτιας και τον αριθμό 2 και στο on/off έχεις τον αριθμό 3 και ένα κυκλικό βελάκι... Αλλά ότι κάνει η δικιά του κάνει και η δικά μου... Με τα ίδια κουμπιά ρυθμίζω θερμοκρασία και μετά ίδια την σκάλα 1-5 όπως και στο βίντεο... Σε ευχαριστώ πολύ Κώστα!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ