Τεχνικό εγχειρίδιο για πίνακα micronova

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158644 από geodag

patrinosla έγραψε: Καλημέρα σας,

Αγόρασα μια σόμπα πέλλετ και έχει τον επισυναπτόμενο πίνακα ελέγχου.
έχει κανείς κάποιο manual ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Καλησπέρα φίλε μου.... Έβγαλες άκρη τελικά?? Ρωταω γιατί έχω ακριβώς το ίδιο πάνελ της micronova σε μία ιταλική σόμπα πέλλετ που εχω και επειδή την πήρα μεταχειρισμένη μου φαίνεται ότι μάλλον ο προηγούμενος είχε αλλάξει τις ρυθμίσεις της και τώρα καίει πολύ... Δηλαδή φαντασου ότι την έχω στην σκάλα 1 και την βάζω 20 βαθμούς και το σπίτι μου επειδή είναι μικρό το κάνει φούρνο... Και καεί ένα τσουβαλι την ημέρα και καλές θερμοκρασίες έξω... Και σκέφτομαι να μειώσει την ρίψη πέλλετ καί νά ανεβάσω τον αέρα καυσαερίων!! Ψάχνω το κρυφό μενού.... Το απλό εγχειρίδιο το έχω....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158646 από georgegk

geodag έγραψε:

patrinosla έγραψε: Καλημέρα σας,

Αγόρασα μια σόμπα πέλλετ και έχει τον επισυναπτόμενο πίνακα ελέγχου.
έχει κανείς κάποιο manual ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Καλησπέρα φίλε μου.... Έβγαλες άκρη τελικά?? Ρωταω γιατί έχω ακριβώς το ίδιο πάνελ της micronova σε μία ιταλική σόμπα πέλλετ που εχω και επειδή την πήρα μεταχειρισμένη μου φαίνεται ότι μάλλον ο προηγούμενος είχε αλλάξει τις ρυθμίσεις της και τώρα καίει πολύ... Δηλαδή φαντασου ότι την έχω στην σκάλα 1 και την βάζω 20 βαθμούς και το σπίτι μου επειδή είναι μικρό το κάνει φούρνο... Και καεί ένα τσουβαλι την ημέρα και καλές θερμοκρασίες έξω... Και σκέφτομαι να μειώσει την ρίψη πέλλετ καί νά ανεβάσω τον αέρα καυσαερίων!! Ψάχνω το κρυφό μενού.... Το απλό εγχειρίδιο το έχω....


Εγω παιδια στην σομπα μου βρηκα τις ρυθμισεις(mironova), αλλα το κουφο ειναι πως εχει μονο για τις σκαλες 1 και 5!!! 2,3,4 δεν εχει!!! περιεργο.... Εμενα μπαινει απο το μενου set techinics και βαζοντας κωδικο το a9.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158647 από geodag
Αδερφέ πιό πάνελ έχεις?? Μπορείς να μου στείλεις κ εμένα τις ρυθμίσεις μπας και βγάλω άκρη και την κάνω να καίει λιγότερο??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #158649 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Last edit: 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158651 από geodag
Φίλε Κώστα σε ευχαριστώ για την απάντηση σού.... Αλλά πώς τα κάνω αυτά που λές?? Δεν ξέρω τα βήματά... Ξέρω να μπαίνω στο κρυφό μενού αλλά μετά τι κάνω...?? Πως θα βρω τις ρυθμίσεις του κοχλία και πως τις ρυθμίσεις του ανεμιστήρα??
Last edit: 7 Χρόνια 1 Μήνας πριν by geodag.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν #158660 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Last edit: 1 Χρόνος 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ