Σόμπες της "ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ"

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #27505 από Moschalis
Καλημέρα σας,
Καλύπτει όλα τα μοντέλα που έχουμε εισάγει (HP22 , HP60, HP24, HP24A, ENERGY GP8000, HP26) ΟΧΙ αυτά που έχουν τον κοντρόλ στο πλάϊ (π.χ. michalisgr).

www.energ.gr/var/manuals/manualmosx.pdf


ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dmtr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28063 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Σόμπες της "ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ"
Μου έρχονται στο νου οι περυσινές περιπετειες του Βασίλη απο την Καβαλα και του Γιαννη-Δράμα και άλλων που αγόρασαν Ιταλικές σόμπες και to manual ήταν μόνον στα Ιταλικά (ουτε καν Αγγλικά)...

Και βλέπουμε Μοσχάλη- Θεοχαρίδη- Μαστορα κλπ με τα ....κατηγορούμενα απο ολους κινέζικα να κανουν σωστες μεταφρασεις......

Ας ελπίσουμε ότι οι ακριβοι Ιταλοι θα παψουν να μας θεωρουν μπανανια.

(πάντως, πολύ καλή δουλειά Σταυρο. Σημερα την είδα. Μπραβο)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28067 από γιαννης-δραμα

Nasikas έγραψε: Μου έρχονται στο νου οι περυσινές περιπετειες του Βασίλη απο την Καβαλα και του Γιαννη-Δράμα και άλλων που αγόρασαν Ιταλικές σόμπες και to manual ήταν μόνον στα Ιταλικά (ουτε καν Αγγλικά)...

Και βλέπουμε Μοσχάλη- Θεοχαρίδη- Μαστορα κλπ με τα ....κατηγορούμενα απο ολους κινέζικα να κανουν σωστες μεταφρασεις......

Ας ελπίσουμε ότι οι ακριβοι Ιταλοι θα παψουν να μας θεωρουν μπανανια.

(πάντως, πολύ καλή δουλειά Σταυρο. Σημερα την είδα. Μπραβο)

Ακομα περιμενω το μεταφρασμενο μανουαλ που μου υποσχεθηκες Κωστα :lol: δεν πειραζει γιατι απο τοσο διαβασμα που εριξα σε ιταλικα φορουμ περσι εμαθα κατι λιγα :blink: τωρα βλεπω μανουαλ και το καταλαβαινω με κλειστα ματια :P
Ασχετο αλλα πριν κανα δυο ωρες γυρνωντας απο το χωριο προσπερασα μια νταλικα γεματη πελλετ και ειπα να μην εχω φωτογραφικη μαζι μου να βγαλω και να την ανεβασω στο φορουμ!Και φυσικα το πελλετ ηταν alphawood :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28135 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Σόμπες της "ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ"

γιαννης-δραμα έγραψε:

Nasikas έγραψε: Μου έρχονται στο νου οι περυσινές περιπετειες του Βασίλη απο την Καβαλα και του Γιαννη-Δράμα και άλλων που αγόρασαν Ιταλικές σόμπες και to manual ήταν μόνον στα Ιταλικά (ουτε καν Αγγλικά)...

Και βλέπουμε Μοσχάλη- Θεοχαρίδη- Μαστορα κλπ με τα ....κατηγορούμενα απο ολους κινέζικα να κανουν σωστες μεταφρασεις......

Ας ελπίσουμε ότι οι ακριβοι Ιταλοι θα παψουν να μας θεωρουν μπανανια.

(πάντως, πολύ καλή δουλειά Σταυρο. Σημερα την είδα. Μπραβο)

Ακομα περιμενω το μεταφρασμενο μανουαλ που μου υποσχεθηκες Κωστα :lol: δεν πειραζει γιατι απο τοσο διαβασμα που εριξα σε ιταλικα φορουμ περσι εμαθα κατι λιγα :blink: τωρα βλεπω μανουαλ και το καταλαβαινω με κλειστα ματια :P
Ασχετο αλλα πριν κανα δυο ωρες γυρνωντας απο το χωριο προσπερασα μια νταλικα γεματη πελλετ και ειπα να μην εχω φωτογραφικη μαζι μου να βγαλω και να την ανεβασω στο φορουμ!Και φυσικα το πελλετ ηταν alphawood :lol:

:blink: δεν σου το έδωσαν ακόμα το manual στα Ελληνικά Γιαννη ;
Εκείνες τις ημερες- (ιδίως εξ αιτιας του Βασίλη απο Καβαλα που είχε πρόβλημα στην κυκλοφορια των νερών)ειχα ξεσηκώσει τον κόσμο.
Τόσο στον ιδιο τον ιδοκτητη του εργοστασίου που έχουμε συναντηθεί 3 φορές, όσο και την υπευθυνη εξαγωγων που γνωριζόμαστε χρόνια- είχε μαλλιασει η γλωσσα μου.(θα της στειλω μηνυμα στο facebook τωρα αμεσως)

Να λοιπόν γιατι πρέπει να ξεχωρίζουμε τους ΣΩΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28177 από γιαννης-δραμα

Nasikas έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε:

Nasikas έγραψε: Μου έρχονται στο νου οι περυσινές περιπετειες του Βασίλη απο την Καβαλα και του Γιαννη-Δράμα και άλλων που αγόρασαν Ιταλικές σόμπες και to manual ήταν μόνον στα Ιταλικά (ουτε καν Αγγλικά)...

Και βλέπουμε Μοσχάλη- Θεοχαρίδη- Μαστορα κλπ με τα ....κατηγορούμενα απο ολους κινέζικα να κανουν σωστες μεταφρασεις......

Ας ελπίσουμε ότι οι ακριβοι Ιταλοι θα παψουν να μας θεωρουν μπανανια.

(πάντως, πολύ καλή δουλειά Σταυρο. Σημερα την είδα. Μπραβο)

Ακομα περιμενω το μεταφρασμενο μανουαλ που μου υποσχεθηκες Κωστα :lol: δεν πειραζει γιατι απο τοσο διαβασμα που εριξα σε ιταλικα φορουμ περσι εμαθα κατι λιγα :blink: τωρα βλεπω μανουαλ και το καταλαβαινω με κλειστα ματια :P
Ασχετο αλλα πριν κανα δυο ωρες γυρνωντας απο το χωριο προσπερασα μια νταλικα γεματη πελλετ και ειπα να μην εχω φωτογραφικη μαζι μου να βγαλω και να την ανεβασω στο φορουμ!Και φυσικα το πελλετ ηταν alphawood :lol:

:blink: δεν σου το έδωσαν ακόμα το manual στα Ελληνικά Γιαννη ;
Εκείνες τις ημερες- (ιδίως εξ αιτιας του Βασίλη απο Καβαλα που είχε πρόβλημα στην κυκλοφορια των νερών)ειχα ξεσηκώσει τον κόσμο.
Τόσο στον ιδιο τον ιδοκτητη του εργοστασίου που έχουμε συναντηθεί 3 φορές, όσο και την υπευθυνη εξαγωγων που γνωριζόμαστε χρόνια- είχε μαλλιασει η γλωσσα μου.(θα της στειλω μηνυμα στο facebook τωρα αμεσως)

Να λοιπόν γιατι πρέπει να ξεχωρίζουμε τους ΣΩΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

Οχι δεν μου δωσανε τιποτα!Εδω ειπα στον εμπορο που αγορασα την σομπα να μου παραγγειλει ενα ποτηρακι καυσης(το θελω για να το αλλαζω με το αλλο που εχω) εδω και 3-4 μηνες αλλα ακομα τιποτα,μου ειπε πως ξεχασε :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28189 από fisikos50
Απαντήθηκε από fisikos50 στο θέμα Σόμπες της "ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ"

γιαννης-δραμα έγραψε:
ειπα στον εμπορο που αγορασα την σομπα να μου παραγγειλει ενα ποτηρακι καυσης(το θελω για να το αλλαζω με το αλλο που εχω) εδω και 3-4 μηνες αλλα ακομα τιποτα,μου ειπε πως ξεχασε :angry:




Το "ξέχασε" ή μήπως χρωστάει στην εταιρία τόσα που δεν τον σηκώνει ούτε τηλέφωνο να πάρει; Λέμε τώρα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ