Αερόθερμη σόμπα GRACE

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110916 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Αερόθερμη σόμπα GRACE

kk2228 έγραψε: ναι εχει καθαριστεί και μάλιστα την φύσηξα κιόλας με πιστόλι στο τέλος. έξυσα με ατσαλίνα τα πίσω μερη του τοιχώματος και έβγαλα και τα δύο μοτερακια από πίσω και τα φύσηξα εσωτερικά.θα βγάλω βίντεο και θα το ανεβάσω.όσο για το πέλλετ αρχικά έβαλα πρίν μια χούφτα και το δοκίμασα και το αποτέλεσμα παρέμεινε το ίδιο.
προσπάθησα να βρω επαναφορά ρυθμίσεων αλλά δεν υπάρχει

Οπα ,,,, είπες οτι έβγαλες τα μοτεράκια....
Αν δεν κάνω λάθος (δεν μπορώ να το διαπιστώσω τώρα διότι την δικιά μου την έχω ακόμα σκεπασμένη) σε κάποια βίδα του μοτέρ των καπναερίων έχει και τον αισθητήρα θερμοκρασίας.... τον έχεις τοποθετήσει ξανά μετά την αφαίρεσή του? η μήπως τραβήχτηκαν κατα λάθος τα καλώδιά του απο τον εγκλέφαλο?

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110918 από kk2228
Απαντήθηκε από kk2228 στο θέμα Αερόθερμη σόμπα GRACE
ton ξανατοποθετησα. αλλά εξάλου το έκανε από πριν...δεν ξερω εχω απογοητευτεί

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110920 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Αερόθερμη σόμπα GRACE
Δεν φαίνεται το video :huh:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν by sta1.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kk2228

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110921 από kk2228
Απαντήθηκε από kk2228 στο θέμα Αερόθερμη σόμπα GRACE
ναι δεν το δεχεται επειδη ειναι mp4. το βιντεο δειχνει στο ανναμα τελεια φλογα μεγαλη δυνατη και το ποτηρακι γεματο αφου ειχα βαλει και εγω , και μετα απο δεκα λεπτα πεφτει σιγα σιγα μεχρι να αδειασει και να σβησει η φλογα. οταν ξαναριχνει πελλετ δεν περνουν φωτια με αποτελεσμα να κατεβαινει η θερμοκρασια και να σβησει γραφοντας ε1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110933 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Re:Αερόθερμη σόμπα GRACE

kk2228 έγραψε: ναι δεν το δεχεται επειδη ειναι mp4. το βιντεο δειχνει στο ανναμα τελεια φλογα μεγαλη δυνατη και το ποτηρακι γεματο αφου ειχα βαλει και εγω , και μετα απο δεκα λεπτα πεφτει σιγα σιγα μεχρι να αδειασει και να σβησει η φλογα. οταν ξαναριχνει πελλετ δεν περνουν φωτια με αποτελεσμα να κατεβαινει η θερμοκρασια και να σβησει γραφοντας ε1

Περίεργη βλάβη.
Μάλλον καταλήγουμε η σε δυσλειτουργία του κοχλια όπως προαναφέρθηκε, (αλήθεια όταν το παρουσιάζει και δεν ρίχνει πελλετ ακούγεται ο κοχλίας?)
Η σε δυσλειτουργία του εγκεφάλου ,
δεν πάει αλλού το μυαλό μου.

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 4

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110977 από kk2228
Απαντήθηκε από kk2228 στο θέμα Re:Αερόθερμη σόμπα GRACE
ναι ακούγεται και έντονα μάλιστα, αλλά γυρίζει . μάλλον χάνει αρκετά τόσο όσο να μην είναι αρκετό το ΄πέλλετ. επικοινώνησα με αυτον που την πήρα και μου είπε να του στειλω το μοτερακι αλλα δεν ξερω να το βγαζω. εν τω μεταξυ για μερικες μερες δεν προλαβαινω την εγγυηση αν και του το ειχα προ αναφερει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ