Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

• Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Σατουρ λέβητας

Σατουρ λέβητας 4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #166979

• Kostasseme
  • Το Άβαταρ του/της Kostasseme
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • Κάρμα: 0
Καλησπέρα έχω ένα λέβητα σατουρ συμπυκνώματων 25 τον 30Β μοντέλο έχω ένα θέμα εδώ και δυο μήνες μου βγάζει βλάβη 04 η οποία είναι ψευδό φλόγα έχουν έρθει μέχρι τώρα 4 μάστορες και δεν έχει γίνει τίποτα έφεραεφερα και μάστορα μέσα από την εταιρία της σατουρ τεχνικό μου το έκανε και σέρβις και πάλι τα ίδια το πρόβλημα ποιο είναι τώρα έχουμε αλλάζει το φωτοκύτταρο 3 μια φορά και μετά που ήρθε ο τεχνικός της σατουρ δούλεψε για μια εβδομάδα και μετά το φωτοκύτταρο το έλιωσε σαν να λιώνεις ένα στηλών με φωτιά το άλλαξα πάλι και τώρα δουλεύει αλλά για ποσό αν γνωρίζει κάποιος η του έχει τύχη κάτι τέτοιο και κάτι ακόμα στο ζεστό νερό χρήσης αν το βάλεις στην Τρίτη σκάλα μόλις πιάσει θερμοκρασία βγάζει βλάβη 016 υπερθέρμανση δυμεταληκκων κατ τέτοιο θα με βοηθούσαμε πολύ γιανα βρω μια άκρη γιατί έχω και την γυναίκα μου έγκυο και είναι στης μέρες της και κατάλαβαινετε αν γεννήθει με το καλό ο μικρός θα θέλει ζέστη .
Συνημμένα:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Σατουρ λέβητας 4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #166980

• ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • ΚΩΣΤΑΣ
    • Ληφθείσες Ευχαριστίες396
    • Κάρμα: 18
Φιλε εχω το σατουρν τον παλιο 35000 θερμιδες οχι το συμπυκνωσης και 16 χρονια φωτοκυταρο δεν εχω αλλαξει!!!!!!!!!!!κατι μου λεει για το προγραμμα τις πλακετας......δεν τους λες να την αλλαξουν!!!!!!!!!!το φωτοκυταρο διαβαζει φλογα και σταματα τον πολλαπλασιαστη να κανει σπινθηρα στις ακιδες για την εναυση.εχουν ρυθμισει αερα καυσης και με μηχανημα τα καυσαερια αν ειναι οκ?η εταιρια δεν τα ξερει αυτα να τα κοιταξει και να τα αλλαξει αν χρειαστει μιας και καινουργιο?βαλτους ΧΕΡΙ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Τελευταία διόρθωση: 4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Σατουρ λέβητας 4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #166985

• dimlyk
  • Το Άβαταρ του/της dimlyk
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • Ληφθείσες Ευχαριστίες1244
    • Κάρμα: 40
τα μαστορια που ηρθαν τι ειδικοτητα ειχαν ?

Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Σατουρ λέβητας 4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #167011

• Kostasseme
  • Το Άβαταρ του/της Kostasseme
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • Κάρμα: 0
Τι ειδικότητα να ήταν ξέρω γω τεχνικός της εταιρίας ήταν σήμερα μου είπαν να βγάλω το κουτί μετά συμπυκνώματα και να δω αν είναι βουλωμένο αν δεν βγάζει συμπυκνώματα πρέπει να το ξεβουλωσω είμαι και σε επαρχία και δεν έρχονται κιόλας σήμερα θα έρθει ένας της περιοχής που κάνει συντήρησης σε τέτοιους λέβητες να το δει και αυτός και να δούμε τι θα γίνει έχω σκάσει αν δεν ήταν η καταστάσεις έτσι με το να περιμένω το μωρό να γεννήθει θα τους τον πηγεναμε αγκαλιά στην εταιρία τους αλλά τι να κάνω τώρα που δεν έχω χρόνο
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.242 δευτερόλεπτα