Επώνυμη σόμπα ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30719 από delmoras
Απαντήθηκε από delmoras στο θέμα Απ: Επωνυμη σομπα ξυλου
Και εγώ στην αρχή είχα ερωτήματα σχετικά με την αγορά σόμπας τελικά προμηθεύθηκα από το build.gr όπου πραγματικά πέρα από την άψογη συμπεριφορά του καταστήματος με κατατόπισαν πλήρως στο τι θα πρέπει να διαλέξω . Μπορείς να δεις πληροφορίες εδώ : build.gr - σόμπες
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by delmoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30869 από norther
Απαντήθηκε από norther στο θέμα Απ: επωνυμη σομπα ξυλου

GeoTa έγραψε: Δεν έχω επώνυμη ιταλική

Επειδή έγραψες πως εισαι ανοιχτος σε ολες τις προτασεις σου γράφω τα εξής:

εχω μια ξυλόσομπα βουλγάρικη της Skladova Teknika Komfort 21KFT. Ειμαι πάρα πολυ ευχαριστημένος. Έχω ανοίξει και θέμα με την περιγραφη και τις εντυπώσεις μου.


φιλε ειναι απλη ξυλοσομπα ή συνδεεται και με τα καλοριφερ???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30907 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Απ: επωνυμη σομπα ξυλου

norther έγραψε:

GeoTa έγραψε: Δεν έχω επώνυμη ιταλική

Επειδή έγραψες πως εισαι ανοιχτος σε ολες τις προτασεις σου γράφω τα εξής:

εχω μια ξυλόσομπα βουλγάρικη της Skladova Teknika Komfort 21KFT. Ειμαι πάρα πολυ ευχαριστημένος. Έχω ανοίξει και θέμα με την περιγραφη και τις εντυπώσεις μου.


φιλε ειναι απλη ξυλοσομπα ή συνδεεται και με τα καλοριφερ???


ειναι απλη ξυλοσομπα

www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...68&id=6570&Itemid=53

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31037 από giabritsos
Απαντήθηκε από giabritsos στο θέμα Απ: Επωνυμη σομπα ξυλου

delmoras έγραψε: Και εγώ στην αρχή είχα ερωτήματα σχετικά με την αγορά σόμπας τελικά προμηθεύθηκα από το build.gr όπου πραγματικά πέρα από την άψογη συμπεριφορά του καταστήματος με κατατόπισαν πλήρως στο τι θα πρέπει να διαλέξω . Μπορείς να δεις πληροφορίες εδώ : build.gr - σόμπες


μηπως δουλευεις εκει εσυ?σαν διαφημιση ηχησαν τα λογια σου στα αυτια μου...χαχαχα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31362 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Επώνυμη σόμπα ξύλου
Σόμπες ξύλου. Άλλες επώνυμες, άλλες ανώνυμες. Πολλές Ελληνικές, και άλλες τόσες εισαγόμενες.

Οι σόμπες ξεκινάνε από 100€ και φτάνουν στο χιλιάρικο.

Ελάχιστοι καταναλωτές, θα ψαχτούν με την ποιότητα μιας ξυλόσομπας. Οι περισσότεροι ψάχνουν να βρούνε μια ομορφιά στην εμφάνιση, και μια φθηνή τιμή.

Αλλοι πάλι θα προτιμήσουν μια βαρελόσομπα για τους εργασιακούς χώρους, και άλλοι πιο θαρραλέοι θα ρίξουν μια Μασίνα στην κουζίνα τους. :)

Πάντως οι ξυλόσομπες ζεσταίνουν.....και αυτό έχει σημασία......φτάνει να υπάρχουν ξύλα και χρήματα για την αγοράς τους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34483 από giabritsos
Απαντήθηκε από giabritsos στο θέμα Επώνυμη σόμπα ξύλου
Παιδια να ρωτησω κατι για την nordica σομπα μου .περα απο τον πρωτο και δευτερο αερα που εχει,εχει επισης ενα μοχλο που ανοιγει και κλεινει τις χαραμαδες(τρυπες) στον πατο της σομπας,στις τρυπες αυτες πεφτει η σταχτη μεσα στο δοχειο που εχει Πο κατω.αυτο γιατι δεν ειναι μονιμα ανοιχτο;ποτε πρεπει να κλεινει;
Η αληθεια ειναι οτι απο εκει περναει ο πρωτος αερας αλλα αυτος κλεινει απο δικο του μοχλο.
Σκεφτομαι,μηπως πρεπει να το κλεινω για να μενει γ σταχτη μεσα στον θαλαμο να μην πεφτει;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ