Κάτοχος ξυλόσομπας Komfort 21KFT

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #48959 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Κάτοχος ξυλόσομπας Komfort 21KFT

antspin έγραψε: Λοιπον αγορασα και εγω την komfort 21 kft !!!! Την εχω αναψει 2 φορες και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος!!!!!! Σε μισή ωρα μου ανεβαζει 2 βαθμούς στον ενιαίο 60 τετραγωνικα και 1 βαθμο στα υπολοιπα δωματια........ Ευχαριστω πολυ που με βοηθησατε παρα πολυ στην επιλογη μου. :cheer:


Δεν δοκιμασα ακομη τον φουρνο οποτε επιφυλασομαι στο μέλλον για τις εντυπώσεις.......


Καλορίζικη και καλές ζεστες B)

Όταν αρχισεις καθημερινη χρηση κανε και μια παρουσιαση με κατανάλωση κτλ κτλ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57698 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Κάτοχος ξυλόσομπας Komfort 21KFT
Οι φώτο ειναι απο την καμινάδα μου. Είναι μονωμένη, περνά μεσα από τη σκεπή και ανεβαίνει κανα μετρο ακόμα.



Αμέσως μετα την έξοδο της σόμπας υπάρχει το Τ καθαρισμού

Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #57734 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Κάτοχος ξυλόσομπας Komfort 21KFT
Τραβηξα και ενα βιντεακι με τη σομπα αναμμένη και ανοιγόκλεινα τους αέρηδες. Φαίνεται κάποια διαφορά αλλά live ειναι πιο εμφανής οι διαφορές με κλειστό ανοιχτό αέρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59684 από mjdancerman
Απαντήθηκε από mjdancerman στο θέμα Κάτοχος ξυλόσομπας Komfort 21KFT
Καλησπερα σε ολα τα παιδια του forum,νεοσύλεκτος εδώ.Ενδιαφέρομαι για αυτη τη σομπα,την βρηκα καιεγω γυρω στα 500 ευρω + 40 αποστολη.
Αυτο που θα ηθελα να μαθω απο τουσ κατοχουσ ειναι
-τι μηκοσ θα πιασει συνολικα απο τον τοιχο+μπουρι+σομπα, δηλαδη σκεφτομαι να υπολογισω τον χωρο στο hall μου αλλα εχω μια φοβια μην κλησει ο διαδρομος

-ποια διαφορα εχετε παρατηρησει με την θερμοκρασια που εχετε στο δωματιο τισ σομπασ με τα υπολοιπα δωματια (τα ποιο μακρυνα)

ευχαριστω πολυ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59719 από ELECTRICALCHIEF
Απαντήθηκε από ELECTRICALCHIEF στο θέμα Κάτοχος ξυλόσομπας Komfort 21KFT
προς geota,
η καμιναδα τη μαρκα ειναι, τη ροζετα που εχεις στη κορυφη την εκανες ειδικη παραγελια?

la nordica svezia

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59736 από GeoTa
Απαντήθηκε από GeoTa στο θέμα Κάτοχος ξυλόσομπας Komfort 21KFT

mjdancerman έγραψε: Καλησπερα σε ολα τα παιδια του forum,νεοσύλεκτος εδώ.Ενδιαφέρομαι για αυτη τη σομπα,την βρηκα καιεγω γυρω στα 500 ευρω + 40 αποστολη.
Αυτο που θα ηθελα να μαθω απο τουσ κατοχουσ ειναι
-τι μηκοσ θα πιασει συνολικα απο τον τοιχο+μπουρι+σομπα, δηλαδη σκεφτομαι να υπολογισω τον χωρο στο hall μου αλλα εχω μια φοβια μην κλησει ο διαδρομος

-ποια διαφορα εχετε παρατηρησει με την θερμοκρασια που εχετε στο δωματιο τισ σομπασ με τα υπολοιπα δωματια (τα ποιο μακρυνα)

ευχαριστω πολυ.


Όσο απίστευτο κι αν ειναι ψάχνω να βρω μετρο να μετρήσω :blink: . Τα εξαφάνισαν όλα τα πιτσιρίκια. Μόλις βρω θα σου γράψω συνολικό μήκος.

Εγώ την έχω σε ένα χωλ όπου γύρω γυρω υπάρχουν δωμάτια. Στο χωλ δεν κάθεσαι πάνω από 1-2 λεπτά...Φθάνει 28-29. Στο πιο απομακρυσμένο σημείο 5,5 με 6 μετρα δηλαδη απο τη σομπα του πιο κρυου/βορεινού δωματίου έχω 22-23. Μιλάω για σοφίτα με μετρια προς κακη μονωση.

ELECTRICALCHIEF έγραψε: προς geota,
η καμιναδα τη μαρκα ειναι, τη ροζετα που εχεις στη κορυφη την εκανες ειδικη παραγελια?


Δεν ξερωαδερφε. Μου τα φερε ο μαστορας που βάλαμε τη σόμπα. Η ροζετα γιατι να ειναι παραγγελία; Υποθετω υπάρχει στο εμπόριο Φ200 ή Φ250

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.115 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ