Καπνος απο την πορτα

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157131 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
βάλε 2 μέτρα καμινάδα και ενα κλαπέτο απο μαύρο χάλυβα στην σόμπα σου γιατί χάνεις πολλή ενέργεια .βγάλε το περιστρεφόμενο και βάλε ενα απλό αντιανεμικό .βγάλε αρχικά ενα μέτρο καμινάδα(μετά μπορεί και δεύτερο ) . η σόμπα σου καπνίζει εξαιτίας του κόφτη που έχει απο βερμικουλήτη θέλει 5 εκατοστά κόψιμο για αρχή .βρες ενα τρόπο να τον στηρίξεις γιατί δε θα ακουμπάει πλέον στα αυτάκια και θα λύσεις το πρόβλημα σου .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157134 από avatos8
Απαντήθηκε από avatos8 στο θέμα Καπνος απο την πορτα
τα εχω σκεφτει ολα αυτα και μερικα τα εχω κανει.τα μονομενα πλεον ειναι 4,στην αρχη ειχα δοκιμασει με ενα και ηταν χειροτερα μετα με 2 κα παει λεγοντας,πριν λιγες μερες εβαλα και τεταρτο και ηταν καλυτερο απο ολα τα υψη,εχω δοκιμασει και χωρις καπελο σχεδον σε ολα τα υψη και παλι τιποτα (ισως λιγο καλυτερα σαν φωτια),εχω σκεφτει να κοψω το πυροτουβλο αποπανω το εχω δοκιμασει και χωρις αυτο και μονο τοτε δε μου καπνιζε αλλα δεν το εχω κοψει γιατι δεν μπορω να πιστεψω οτι εχει κανει λαθος ο κατασκευαστης,μιλαμε για 1500 ευρο σομπα δε μπορει να μην την εχουν δοκιμασει την σομπα,οσο για το κλαπετο δε ξερω αν το βαλω γιατι βουλωνει πολυ ευκολα και εμενα δεν βγαινουν τα μπουρια αλλοστε απο θερμοκρασιες ειμαι ενταξει τα σωματα καινε απλα να μη καπνιζει θελω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157135 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
όπως νομίζεις !!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157136 από avatos8
Απαντήθηκε από avatos8 στο θέμα Καπνος απο την πορτα
θα το κοψω λιγο και θα του βαλω ενα αντιανεμικο και θα δω.το καπελο που ειπα πριν ειναι καλο η να βαλω αντιανεμικο τυπου κινεζικο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157137 από avatos8
Απαντήθηκε από avatos8 στο θέμα Καπνος απο την πορτα
εβγαλα τελειως το πυροτουβλο απο πανω και καπνιζει και ετσι και η τρυπα ειναι ακριβως απο πανω πως γινετε αυτο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157634 από avatos8
Απαντήθηκε από avatos8 στο θέμα Καπνος απο την πορτα
τελικα δοκιμασα τα παντα και δεν γινετε τιποτα.αμα βαλω φ200 υπαρχει περιπτωση να γινει κατι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ