Skladova Tehnika Comfort με φούρνο: στράβωσε η λαμαρίνα της εστίας

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #91257 από μανολης
κωστακη καλως ηρθες
δεν ξερω αν εχω δικιο αλλα νομιζω οτι καπου ειχα διαβαση οτι η σομπες με φουρνο οταν δεν μαγειρευεις θελει η πορτα του φουρνου να ειναι ανοιχτη. θα το ψαξω.

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #91264 από degeor
ρε φίλε σου είπε να βάψεις τη λαμαρίνα ή να τη βγάλεις και να της κάνεις βαφή για να μην στραβώνει, γιατί αν σου είπε το δεύτερο σημαίνει να την 'άτσαλώσεις' να την πυρακτώσεις δηλαδή και να την βάλεις σε λάδι

Ένας άγνωστος, είναι ένας φίλος που δεν έχεις γνωρίσει ακόμα !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #91269 από μανολης
το μανιουαλ τι γραφει?

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #91276 από GeoTa
Καλησπέρα

Επειδη έχουμε την ιδια σομπα και δεν έχω καταλάβει τι ακριβως σου στραβωσε βγαλε μια φώτο ή περιέγραψε λίγο αναλυτικότερα τι έχει γινει. Γράφεις κάπου ότι η λαμαρίνα (προφανώς του φούρνου) πυρακτώνεται. Αυτό εμενα μου συμβαίνει όταν την τσιτάρω γαι πολλή ώρα. Αλλιώς δεν μου συμβαινει. Σε ό,τι αφορα το μοχλό, εμένα αρχισε να ψιλοκολλάει το μέσα-έξω αλλά πιστεύω φτιάχνεται απλά δεν ασχολήθηκα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #91281 από μανολης

μανολης έγραψε: κωστακη καλως ηρθες
δεν ξερω αν εχω δικιο αλλα νομιζω οτι καπου ειχα διαβαση οτι η σομπες με φουρνο οταν δεν μαγειρευεις θελει η πορτα του φουρνου να ειναι ανοιχτη. θα το ψαξω.

το βρηκα
η δικη μου ενσταση ειναι οτι απ οτι διαβασα στο μανιουαλ , οταν δεν εχεις φαγητο στο φουρνο η πορτα πρεπει να ειναι ανοιχτη. καθως εχω τρια πιτσιρικια που τρεχουν συνεχως στο σπιτι.

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #91798 από κωστακης
1ον:ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΟΜΠΑ, ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΣΤΙΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΤΗΣ ΕΣΤΙΑΣ ΕΧΕΙ ΣΤΡΑΒΩΣΕΙ.
2ον:ΔΗΛΑΔΗ :ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ ΤΗΣ ΕΣΤΙΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΚΑΠΝΟΣ.
3ον:Η ΛΑΜΑΡΙΝΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΞ.
4ον:ΟΤΑΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΗΝ ΣΟΜΠΑ ΣΥΝΟΔΕΥΟΤΑΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΑΝΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΛΙΤΟ ΠΡΟΣΠΕΚΤΟΥΣ ΣΤΑ ΑΓΛΙΚΑ.
5ον:ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΑΜΕΝΗ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ