Red Hydro Primula Orchidea

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8719 από afantos
Red Hydro Primula Orchidea δημιουργήθηκε από afantos
γεια σας . ειμαι καινουργιος στο forum αλλα και στην καυση πελλετ.θα ηθελα οποιος γνωριζει κατι σχετικα με την συγκεκριμενη λεβητοσομπα ( π.χ. καταναλωση, ρυθμισεις, αποδοση κ.λ.π) να μου εδινε τα φωτα του.ευχαριστω προ :) καταβολικα
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9244 από stonec
Απαντήθηκε από stonec στο θέμα Red Hydro Primula Orchidea

afantos έγραψε: γεια σας . ειμαι καινουργιος στο forum αλλα και στην καυση πελλετ.θα ηθελα οποιος γνωριζει κατι σχετικα με την συγκεκριμενη λεβητοσομπα ( π.χ. καταναλωση, ρυθμισεις, αποδοση κ.λ.π) να μου εδινε τα φωτα του.ευχαριστω προ :) καταβολικα


Τι ακριβώς θέλεις να μάθεις;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9348 από afantos
Απαντήθηκε από afantos στο θέμα Red Hydro Primula Orchidea
καλησπερα και ευχαριστω για το ενδιαφερον.θα ηθελα εαν γνωριζεις να μου αναφερεις τιμες καταναλωσης για να εχω ενα μετρο συγκρισης(εγω εχω 120τ.μ.2 οροφο μονοκατοικιας με πλακα απο πανω). Αν η συγκεκριμενη ειναι και αεροθερμη(η μπαινει καποιο βεντιλατερ εχτρα, γιατι το ακουσα και αυτο). Αν μετακινεις το θερμοστατη που εχει απο πισω για καλυτερες μετρησεις μετα την τοποθετηση γιατι εχω παρατηρησει χρησιμοποιώντας την σχεδον ολη τη μερα, οτι τη ρυθμιζω πχ στους 18 πριν παω για υπνο και το πρωι τη βρισκω στους 21(χωρις να εχω προγραμματισει κατι).Επισης ο θορυβος της τροφοδοσιας εχει γινει εντονοτερος απ'οτι στην αρχη,και τη δουλευω σχεδον 3 βδομαδες.Αυτα και συγγνωμη εαν εγινα κουραστικος. :)
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by afantos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #9466 από stonec
Απαντήθηκε από stonec στο θέμα Red Hydro Primula Orchidea

afantos έγραψε: καλησπερα και ευχαριστω για το ενδιαφερον.θα ηθελα εαν γνωριζεις να μου αναφερεις τιμες καταναλωσης για να εχω ενα μετρο συγκρισης(εγω εχω 120τ.μ.2 οροφο μονοκατοικιας με πλακα απο πανω). Αν η συγκεκριμενη ειναι και αεροθερμη(η μπαινει καποιο βεντιλατερ εχτρα, γιατι το ακουσα και αυτο). Αν μετακινεις το θερμοστατη που εχει απο πισω για καλυτερες μετρησεις μετα την τοποθετηση γιατι εχω παρατηρησει χρησιμοποιώντας την σχεδον ολη τη μερα, οτι τη ρυθμιζω πχ στους 18 πριν παω για υπνο και το πρωι τη βρισκω στους 21(χωρις να εχω προγραμματισει κατι).Επισης ο θορυβος της τροφοδοσιας εχει γινει εντονοτερος απ'οτι στην αρχη,και τη δουλευω σχεδον 3 βδομαδες.Αυτα και συγγνωμη εαν εγινα κουραστικος. :)


Εγώ έχω την Red Primula Hydro 21ΚW. Βγαίνει και σε αερόθερμη με μικρότερη ισχύ. Ζεσταίνω διαμέρισμα 180 τ.μ. με μέση κατανάλωση περίπου 2-2,5 κιλα περίπου την ώρα για συνθήκες Αθήνας.Όσον αφορά τον θερμοστάτη δεν έχω παρατηρήσει στην δικιά μου κάτι τέτοιο. Για τον θόρυβο της τροφοδοσίας ίσως να σου συντονίζεται με κάτι, έλεγξέ το ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109612 από kosi
Απαντήθηκε από kosi στο θέμα Red Hydro Primula Orchidea
παιδια σος εχει kανένας το κρυφο mενου για τις ρυθμισεις του αερα της red primula orchidea 21.5 kw sta ellinika.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109616 από Δημήτριος
Απαντήθηκε από Δημήτριος στο θέμα Red Hydro Primula Orchidea
Έχω το service manual στα Γερμανικά αν σε ενδιαφέρει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ