Burnit comfort 25 kw ρίψη πολλών πέλλετ κατά την έναρξη

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #180038 από Yiannisx3
Γειά σας έχω την υδραυλική σόμπα Burnit comfort 25 kw. Κατά την έναρξη πέφτουν πολλά πέλλετ σε σημείο να ξεχειλίζει το δοχείο καύσης. Αυτό συμβαίνει από την στιγμή που άλλαξα πέλλετ. Ξέρω να μπαίνω στο κρυφό μενού και από ρυθμίσεις έχω αυτές που μου είχε δώσει ο Κώστας Πήχας και η σόμπα από τότε πηγαίνει τρένο όπως και όταν χρειάστηκε να αλλάξω μοτέρ διάβασα post δικό του και έβαλα ένα mellor και δεν το μετάνιωσα καθόλου. Και τον ευχαριστώ δημόσια και πάλι.Το κοντρόλερ που φοράει η σόμπα είναι της fumis βρήκα ένα βίντεο στο  you tube που το φοράει και η eco spar auriga σε μία τέτοια περίπτωση αναφέρεται και λέει ότι από το κρυφό μενού για να μειώσουμε την ρίψη πέλλετ μειώνουμε την τιμή στο P006 και αυξάνουμε την τιμή στο P005. Το δοκίμασα αλλά δεν άλλαξε κάτι στην ποσότητα του πέλλετ που πέφτει. Σκέφτομαι μήπως δεν ισχύει για την δική μου σόμπα. Όποιος γνωρίζει και μπορεί να βοηθήσει θα είμαι ευγνώμων. Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #180039 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΟΝ ΠΗΧΑ ΚΩΣΤΑ ΑΡΑΓΕ!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #180040 από Yiannisx3
Κώστα γειά σου πρίν κάνω την ανάρτηση στο forum σου είχα στείλει mail καθώς το έχω από προηγούμενη επικοινωνία μας. Σαν άνθρωπος προσπαθώ πρώτα να δώσω μόνος μου λύσεις σε ότι πρόβλημα έχω. Όλη μέρα προσπαθώ να λύσω το πρόβλημα που προανέφερα και πήρα το θάρρος να απευθυνθώ σε εσένα προσωπικά αρχικά με email και στην συνέχεια στο forum μήπως το έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος. Ασφαλώς και καταλαβαίνω λόγω των γνώσεων σου να δέχεσαι πολλά μηνύματα και αυτό να έχει καταντήσει κουραστικό ή για οποιαδήποτε άλλο λόγο να μην θέλεις να απαντήσεις και αυτό σεβαστό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #180041 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΒΡΕΣ ΜΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Η ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛ .ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #180042 από Yiannisx3
Κώστα σε ευχαριστώ για την ανταπόκριση τα κατάφερα τελικά μείωσα την ποσότητα των πέλλετ κατά την έναρξη δουλεύει άψογα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 2 Μήνες πριν #180045 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ