Biodom H25

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #171909 από kaikas
Biodom H25 δημιουργήθηκε από kaikas
Μήπως γνωρίζει κανείς τις εργοστασιακες ρυθμίσεις ή αν μπορεί να γίνει επαναφορά εργοστάσιακον ρυθμίσεων;
Γιατί όπως ξεκίνησε φέτος να καίει μου κάνει πολύ γκλινγκερ με το αυστριακό είπα μήπως έφταιγε αυτό αλλά έκανα αλλαγή σε άλφα plus 1 και πάλι τα ίδια. Να πω ότι εχω όπως πάντα συντήρηση σε σόμπα και μπουρία!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #171910 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Biodom H25
ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΙΛΗΣΕΣ ΣΕ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΡΥΘΜΙΣΗ ΜΙΛΗΣΕΣ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #171915 από kaikas
Απαντήθηκε από kaikas στο θέμα Biodom H25
Η συγκεκριμένη σόμπα υποτίθεται ότι μεταβάλει όλες τις ρυθμίσεις μόνη της για βελτίωση της απόδοσης της. Μιλάμε με τον τεχνικό και κάναμε κάποιες αλλαγές και περιμένω να δω αν αλλάξει κάτι, απλά το θέμα είναι ότι δεν γνωρίζει πολλά και αυτός όπως και η αντιπροσωπεία ή τουλάχιστον δεν ενδιαφέρονται να μάθουν περισσότερα από τον κατασκευαστή γιατί υποτίθεται ότι όλα γίνονται μόνα τους!Και έτσι θέλω να ψαχτω λίγο και εγώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #171917 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Biodom H25
Σε ποια περιοχη εισαι;

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #171918 από kaikas
Απαντήθηκε από kaikas στο θέμα Biodom H25
Δράμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #171922 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Biodom H25
ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΦΙΛΙΚΑ ¨¨ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕΣ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΥΤΕ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑ Η Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ???????????????ΟΤΑΝ ΔΙΝΕΤΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΙΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ!!!!!!!!!!ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗ ΤΑ ΜΑΝΙΟΥΑΛ ΤΑ ΜΕΝΟΥ !!!!!!!!!!!!ΕΤΣΙ ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 70 ΧΡΟΝΩΝ!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!ΚΑΛΟ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ Η ΔΕΝ ΤΑ ΣΕΒΕΣΤΕ!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ