Γνώμες για Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170842 από Gantem
Γεια σε όλο το forum!!!
Γνωρίζει κάποιος να μου πει για το συγκεκριμένο μοντέλο, Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus 25.8kw διότι σκεφτομαι να το αγοράσω για το διαμέρισμα μου.
Το διαμέρισμα είναι 90τ.μ.περίπου, κατασκευή του 90 με σχετικά καλή μονωση και διπλά τζάμια αλουμινίου,με 5 σώματα, 3 διστηλα, 1 τριστηλο και 1 μονοστηλο και μποιλερ. Ο μηχανικός το έβγαλε γύρο στις 17000 θερμίδες ότι χρειάζεται το σπίτι.
Για πείτε γνώμες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170846 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Γνώμες για Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
Αν γράψεις στην αναζήτηση θα σου βγάλει θεματα σχετικά με αυτό που ψάχνεις. Βάζω καποια εδώ:

energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...69&Itemid=144#156140
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...05&Itemid=144#165079
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...15&Itemid=144#161833
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...89&Itemid=144#167306

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170847 από Δεβρ
Απαντήθηκε από Δεβρ στο θέμα Γνώμες για Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
Κάνοντας την πρώτη δοκιμή πλέον έχω βάλει σε όλοι την οικογένεια τον λέβητα,και η τρεις με διαφορετικό εγκέφαλο αλλά και από της τρεις Απόλυτα ευχαριστημένος..Σε αυτή που έχω στο δικό μου σπίτι η πρώτη 25 που έβγαλαν με τον Εγκέφαλο της temmie μετά από 4 χρόνια ασχολίας κ διάφορες μικρό μετατροπές την έχω φτάσει στο τέρμα.θερμοκρασία καυσαερίων 95 βαθμούς όταν ο κατασκευαστής λέει 180 βαθμούς..κατανάλωση 2 τσουβαλακια στα μείον -
θερμοστάτη στο 25 έξι το απόγευμα με ενια το πρωί,με μέτρια Μόνωση....
Σίγουρα θα χρειαστείς ένα Δεύτερο δοχείο διαστολής και ένα καλό κυκλοφορητη Ινβερτερ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170848 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Φιλε γεια σοΥ .ειναι μια τιμια υδραυλικη σομπα για τα λεφτα που την εχουν και αξιοπιστη.εδω στη λαμια εχω παει σε 3 και ειναι απολυτα ευχαριστημενοι.λογικο να θελει και ενα μεγαλυτερο δοχειο διαστολης οπως σχεδον ολες οι υδραυλικες που εχουν 6-10 λιτρα.βαλε ενα εξωτερικο 35 λιτρα και εισαι σουπερ.ολα τα αλλα κυκλοφωριτη βαλβιδα ασφαλειας τα εχει οπως οι πιο πολες μεσα της.θελει ρυθμισεις φυσικα και οπως ολες καθαριοτητα καλο πελλετ και βασικο συνδεση ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΚΟΛΕΚΤΕΡ!!!!!!!μια καλη πατεντα που λεω σε πολλους ειναι στις συνδεσεις να μπουνε βανες και τρελλα ρακορ και να φτιαξεις και ενα τελαρο με σιδερογωνια και κοντες 2 ροδακια με φρενο και 2 τρελα να την βαλεις πανω και οταν χρειαζεται σερβις να την βγαζεις εξω βεραντα να μην γεμιζει ο χωρος π.χ. στο σαλονι κατα τον καθαρισμο!!!!οτι αλλο θες εδω ειμαστε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170850 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Γνώμες για Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
Εαν εχεις τις ρυθμίσεις της Tiemme κάπου γραμμένες ή σωσμένες σε υπολογιστή,μπορείς να μου τις δώσεις μήπως καταφέρω να κάνω κάποιες μετατροπές στα βασικά γιά οικονομία;
Last edit: 3 Χρόνια 5 Μήνες πριν by PAPADAKIS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170862 από Δεβρ
Απαντήθηκε από Δεβρ στο θέμα Γνώμες για Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
Ναι φυσικά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ