melinda idro υδραυλικη σομπα

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166997 από kostasw
Απαντήθηκε από kostasw στο θέμα Re:melinda idro υδραυλικη σομπα
Γνωρίζεις να μπεις στο technical data; έχεις κωδικό;
Λογικά είναι ο ίδιος με την δική μου. A0
Δοκίμασε και πες μου.
Το ίδιο θέμα είχα κι εγώ σε άλλο ποστ με την duchessa

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #167003 από farmanic
Απαντήθηκε από farmanic στο θέμα Re:melinda idro υδραυλικη σομπα
θα δω το μεσημερι αν ειναι σωστος ο κωδικος,τωρα ειμαι στη δουλεια,ομως ακομη και αν ειναι σωστος ,εγω δεν εχω τις γνωσεις να πειραξω κατι εκει,πως θα ξερω αν ενα νουμερο που μου δειχνει αν ειναι θερμοκρασια καυσαεριων,ταχυτητα φορτωσης πελλετ κτλ......Μου την δινει που καποιος επαγγελματιας δεν ξερω την δουλεια του,εγω στην δικη μου δουλεια δεν υπαρχει κατι που δεν γνωριζω και αν τυχει ποτε κατι περιεργο αμεσως θα ψαξω και θα την βρω την λυση.να δοκιμασω να αδειασω παλι την δεξαμενη και να βαλω ενα αλλο πελλετ ή τσαμπα κοπος?ευχαριστω για τις συμβουλες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #167004 από kostasw
Απαντήθηκε από kostasw στο θέμα Re:melinda idro υδραυλικη σομπα
Τσάμπα κόπος.
Όταν το κάνεις πες και θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #167009 από t123321
Απαντήθηκε από t123321 στο θέμα Re:melinda idro υδραυλικη σομπα
Πριν την ανάψεις δοκίμασε να ρίξεις μια χούφτα πελλετ στο ποτήρι καύσης και πες μας να άναψε και τι έκανε στη συνεχεια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #167010 από farmanic
Απαντήθηκε από farmanic στο θέμα Re:melinda idro υδραυλικη σομπα
θα το δοκιμασω και αυτο και θα ενημερωσω.Εχω την αισθηση ομως οτι αν γενικα δεν τροφοδοτει την καταλληλη ποσοτητα,τοτε πιθανον να παρει μπροστα και απλα να σβησει πιο μετα.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #167012 από farmanic
Απαντήθηκε από farmanic στο θέμα Re:melinda idro υδραυλικη σομπα
Λοιπον kostasw εχεις δικιο ο κωδικος ειναι αο,μπηκα μεσα ,εννοειται δεν πειραξα τιποτα καθως δεν ξερω τι ειναι ολα αυτα που ειδα.Τωρα το μεσημερι που πηγα απο το σπιτι την εβαλα δυο φορες μπροστα αλλα δεν πεταξε καθολου πελλετ στο τασακι και ουτε ακουστηκε να γυρναει ο κοχλιας.Την τριτη φορα εβαλα μονος μου πελλετ στο τασακι και την εβαλα μπροστα,αναψε αυτο που εβαλα εγω ,δεν πεταξε καθολου παλι και πεταξε πολυ λιγα οταν ειχε ηδη φωτια απο αυτα που εβαλα εγω και μετα εβγαλε μηνυμα no pellets.Οταν ο υδραυλικος μου συνδεσε την σομπα και στην αρχη ειχα παλι ακριβως τα ιδια ,φωναξα ενα τεχνικο απο την εταιρεια Ξανθακος και ο ανθρωπος απλα μεσα σε 2 ωρες ρυθμισε τα παντα,μου ειπε οτι η καμιναδα τραβαει παρα πολυ,ειπε οτι αυξησε το πελλετ και ρυθμισε και καποια αλλα που δεν τα θυμαμαι τοτε.Τωρα που ξαναπεραστηκε το προγραμμα κατοπιν οδηγιας του τεχνικου θεωρω πως μαλλον πρεπει να ξαναγινουν τετοιες ρυθμισεις απο καποιον που ξερει.Το μονο που με προβληματιζει ειναι γιατι δεν πεταει καθολου πελλετ στην αρχη....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.116 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ