Αγορα υδραυλικης σομπας πελλετ τι μου χρειαζεται

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158611 από papleo61
ο χωρος οπως γραφω και στο αρχικο ποστ ο χωρος που θα την τοποθετησω ειναι κατω απο την σκαλα της μεζονετας και βλεπει προς το σαλονι σε αποσταση 1,50 μετρο περιπου απλως εχω βαλει μια μικρη πορτα 2 μετρα υψος επι 80 πλατος η οποια οταν θα τοποθετησω την σομπα θα ειναι μονιμως ανοιχτη και θα ζεσταινει και ενα μικρο wc 4 τετρ.που ειναι πολυ κοντα.δεν νομιζω να εχω προβλημα εκτονωσης αν βαλω το ανεμιστηρακι να δουλευει στα 1 με 2 kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158614 από δημητριαδης
Καλησπέρα φίλοι μου μετά από πολύ καιρό σας ξαναβρεί κα .Δε τη παλεύω άλλο με το πετρέλαιο και θέλω και γω τι βοήθεια σας στρέφομαι προς πέλλετ σόμπα υδραυλική μένω Αθήνα ανατολική Αττική μεζονέτα 130 μ2 σε 3 επίπεδα μέτρια μόνωση και πολύ υγρασία στην περιοχή κάθε άποψη δεκτή και σεβαστή
Σας ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158615 από dimlyk

papleo61 έγραψε: ο χωρος οπως γραφω και στο αρχικο ποστ ο χωρος που θα την τοποθετησω ειναι κατω απο την σκαλα της μεζονετας και βλεπει προς το σαλονι σε αποσταση 1,50 μετρο περιπου απλως εχω βαλει μια μικρη πορτα 2 μετρα υψος επι 80 πλατος η οποια οταν θα τοποθετησω την σομπα θα ειναι μονιμως ανοιχτη και θα ζεσταινει και ενα μικρο wc 4 τετρ.που ειναι πολυ κοντα.δεν νομιζω να εχω προβλημα εκτονωσης αν βαλω το ανεμιστηρακι να δουλευει στα 1 με 2 kw


δεν το βαζεις να δουλευει οσο θες ...βγαζει 2 κβ στον αερα συν οτι χανει απο ακτινοβολια καμιναδες ...ο χωρος θα πρεπει να εχει και δευτερο ανοιγμα για να κυκλοφορει ο αερας αλλιως ευκολα μπορει να φτανει τους 30 βαθμους και η σομπα ν αρχισει τα αλαρμ...


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158616 από dimlyk

δημητριαδης έγραψε: Καλησπέρα φίλοι μου μετά από πολύ καιρό σας ξαναβρεί κα .Δε τη παλεύω άλλο με το πετρέλαιο και θέλω και γω τι βοήθεια σας στρέφομαι προς πέλλετ σόμπα υδραυλική μένω Αθήνα ανατολική Αττική μεζονέτα 130 μ2 σε 3 επίπεδα μέτρια μόνωση και πολύ υγρασία στην περιοχή κάθε άποψη δεκτή και σεβαστή
Σας ευχαριστώ


ριξε ΄λιγο διαβασμα θα βρεις μερικες :)
και φυσικα αρκετο ψαξιμο...ο χειμωνας περασε εχεις χρονο μην βιαστεις .
λογικα ψαχνεις κατι σε 25 κβατ και πανω


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158622 από δημητριαδης
Έχω ρίξει πολύ διάβασμα αλλά όλο και ποιο πολύ μπερδεύονται τα πράγματα θέλω αν μπορείτε να μου πείτε κάτι ποιο συγκεκριμένα από μοντέλα που τα έχετε δοκιμάσει και έχετε τα λιγότερα προβλήματα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158626 από dimlyk
δεν ειμαστε τεχνικοι η δοκιμαστες να δοκιμαζουμε μοντελα και ειδικα υδραυλικες δεν εχουν εμφανιστει και πολλες στο φορουμ ...γενικα ισχυει πως οτι πληρωνεις παιρνεις ...μονο που καμμια φορα αυτα ειναι δυσαναλογα .
γενικα οι σομπες δεν εμφανιζουν ιδιαιτερα προβληματα αρκει να μαθεις και καποιες βασικες ρυθμισεις ...εμφανιζουν ομως οι εγκαταστασεις κι εμφανιζουν και οι εμποροι που τις πουλανε χωρις να εχουν ιδεα τι πουλανε γι αυτο ψαξε καλυτερα τον εμπορο που θ αγορασεις και τον υδραυλικο που θα κανει την εγκατασταση και διαλεξε οποια σομπα θες με τα δικα σου κριτηρια


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ