Thalia 21kw mytherm

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120228 από ΑΝΚΑ
Thalia 21kw mytherm δημιουργήθηκε από ΑΝΚΑ
καλησπερα ειμαι καινουργιοσ στο φορουμ εχω τοποθετησει μια σομπα πελλετ υδραυλικη διπλα στον υπαρχον λεβητα πετρελαιου . 1ον.εχω αφαιρεσει τον κυκλοφορητη τησ και τη δοθλευω με τον κυκλοφορητη που ειχα στο πετρελαιο,διοτι ο δικοσ τησ δουλευε συχνα χωρισ την εντολη του θερμοστατη χωρου και μου ζεστενε μονιμα τα 2 σωματα στα μπανια που δεν εχουνθερμοστατικεσ κεφαλεσ και το μποιλερ που ειναι διπλα. 2ον οι θερμοστατικεσ κεφαλεσ αξιζουν να υπαρχυν οταν εχεισ σομπα πελλετ .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120248 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Thalia 21kw mytherm
γιατι ειδικα οταν εχεις σομπα πελλετ?


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120249 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Thalia 21kw mytherm

ΑΝΚΑ έγραψε: καλησπερα ειμαι καινουργιοσ στο φορουμ εχω τοποθετησει μια σομπα πελλετ υδραυλικη διπλα στον υπαρχον λεβητα πετρελαιου . 1ον.εχω αφαιρεσει τον κυκλοφορητη τησ και τη δοθλευω με τον κυκλοφορητη που ειχα στο πετρελαιο,διοτι ο δικοσ τησ δουλευε συχνα χωρισ την εντολη του θερμοστατη χωρου και μου ζεστενε μονιμα τα 2 σωματα στα μπανια που δεν εχουνθερμοστατικεσ κεφαλεσ και το μποιλερ που ειναι διπλα. 2ον οι θερμοστατικεσ κεφαλεσ αξιζουν να υπαρχυν οταν εχεισ σομπα πελλετ .

Καλησπερα ΑΝΚΑ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ?/?


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120300 από ΑΝΚΑ
Απαντήθηκε από ΑΝΚΑ στο θέμα Thalia 21kw mytherm
απο Γιαννενα ειμαι ναι. αλλα να ρωτησω κατι μου ηρθε ενα μαιλ και μοθ λεει μωλισ συνδεθω να κανω κλικ στο κουμπι χωρισ συνδρομη δε θελω να κανω καμια γκαφα μπορεισ να βοηθησεισ ευχαριστω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120310 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Thalia 21kw mytherm

ΑΝΚΑ έγραψε: απο Γιαννενα ειμαι ναι. αλλα να ρωτησω κατι μου ηρθε ενα μαιλ και μοθ λεει μωλισ συνδεθω να κανω κλικ στο κουμπι χωρισ συνδρομη δε θελω να κανω καμια γκαφα μπορεισ να βοηθησεισ ευχαριστω.

Από ποιον σου ήρθε το email?


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120340 από ΑΝΚΑ
Απαντήθηκε από ΑΝΚΑ στο θέμα Thalia 21kw mytherm
απο την energ μου ηρθε. θελει καποια συνδρομη δεν μπορεσα να καταλαβω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ