Eva Calor Hydro 15kW: πρόβλημα βοήθεια

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #65252 από jonis
Απαντήθηκε από jonis στο θέμα Eva Calor Hydro 15kW: πρόβλημα βοήθεια
ναι αυτη ειναι η σομπα.. 55 βαλβιδα ενοο τριοδι..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #66442 από iguana
Απαντήθηκε από iguana στο θέμα Eva Calor Hydro 15kW: πρόβλημα βοήθεια
Καλησπέρα φίλε και εγώ την ίδια έχω αν και δεν εχω καταλαβω ακομα τι εννοεις με το το "με βαλβιδα 55 εσπε"....
Τώρα αν κατάλαβα καλά θερμαίνεις και 200 λίτρα ηλιακό με την σόμπα??Αυτό σημαινει τεράστια κατανάλωση μόνο και μόνο για να ζεσταθει το νερο. Οπως και να εχει το να καινε καλα μερικα σώματα και άλλα όχι ειναι μάλλον θέμα δικτύου και όχι της σόμπας.Δες αν θέλει εξαερωση το σώμα που δεν δουλέυει καλα. Εγω με την συγκεκριμένη ζεσταίνω 9 σώματα και μποιλερ. (αν και κλείνω τα 2 που ειναι πολυ κοντα στην σόμπα και παρατηρώ καλύτερη απόδοση).
Επειδή και γω τώρα την πήρα και προσπαθώ να την μάθω ίσως μπορούμε να βοηθηθούμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #68512 από jonis
Απαντήθηκε από jonis στο θέμα Eva Calor Hydro 15kW: πρόβλημα βοήθεια
καλησπερα φιλε εισαι ευχαριστιμενοσ? Eva Calor Hydro 15 manual στα ελληνικα εχεις? αν 8ες μιλαμε κ στο τηλ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #69563 από iguana
Απαντήθηκε από iguana στο θέμα Eva Calor Hydro 15kW: πρόβλημα βοήθεια
Στείλε μου το τηλ σου εδώ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. να σε πάρω να μιλήσουμε γιατί δεν βλέπω να έχει προσωπικό μήνυμα το φορουμ .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ