Bronpi Leticia Hydro 14kW: ιδανική θερμοκρασία;

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #35582 από koskoukas
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ,

ΝΕΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΣΤΑ FORUM ΤΟΥ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΙΔΑΝΙΚΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΤΗΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΝΕΡΟΥ ΣΤΗ ΣΟΜΠΑ ΠΕΛΛΕΤ ΝΕΡΟΥ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΩ. ΠΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΕΧΩ ΜΙΑ LETICIA HYDRO ΤΟΥ ΙΣΠΑΝΙΚΟΥ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ BRONPI ΣΤΑ 14KW.

ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΕΛΛΕΤ. ΣΕ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΕΣ ΚΑΥΣΕΙΣ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ
BIOENERGY POINT ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ LEROY MERLIN. ΣΤΟ LEROY ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΥΣΤΡΙΑΚΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #35605 από KERBEROS

koskoukas έγραψε: ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ,

ΝΕΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΣΤΑ FORUM ΤΟΥ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΙΔΑΝΙΚΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΤΗΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΝΕΡΟΥ ΣΤΗ ΣΟΜΠΑ ΠΕΛΛΕΤ ΝΕΡΟΥ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΩ. ΠΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΕΧΩ ΜΙΑ LETICIA HYDRO ΤΟΥ ΙΣΠΑΝΙΚΟΥ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ BRONPI ΣΤΑ 14KW.

ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΕΛΛΕΤ. ΣΕ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΕΣ ΚΑΥΣΕΙΣ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ
BIOENERGY POINT ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ LEROY MERLIN. ΣΤΟ LEROY ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΥΣΤΡΙΑΚΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ


Γράφε, σε παρακαλώ, με μικρά.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #35711 από koskoukas
Αγαπητοί φίλοι,

Νέος στο site και στα forum του.

Θα ήθελα τις συμβουλές σας όσον αφορά στην ιδανική ρύθμιση της θερμοκρασίας νερού στη σόμπα πελλετ νερού που διαθέτω. Προς πληροφόρηση έχω μια Leticia Hydro του Ισπανικού εργοστασίου Bronpi, στα 14Kw.

Σχετικά με τα πέλλετ, όσες απορίες είχα τις έλυσα διαβάζοντας το σχετικό θέμα με το συγκριτικό τεστ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και να με συγχωρείτε για τα κεφαλαία.
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by koskoukas. Αιτία: κεφαλαία
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": plaintiff

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ