Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20635 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
οχι φιλε mastora δεν του δωσαμε χωρο να απλωθει καθως ξερει οτι το νημα δεν παιζει απλα το χρησιμοποιει για να γινει ευρεως γνωστος ξερει πολυ καλα ομως οτι οσο γρηγορα μπορει να γινει γνωστος αλλο τοσο μπορει να καταποντιστει απο μια κακοτοπια.
Επισης ειναι απο τους λιγους που λεει επισημα οτι ναι πηγα στην κινα ειδα την γραμμη παραγωγης και εφερα τροποποιημενες κινεζικες σομπες και δεν σου πουλαει φυκια και μεταξωτες κορδελες.
Τελος εχοντας καποια τεχνογνωσια και μηχανηματα προσπαθει να βελτιωσει το προιον του και αφου δεν ειναι κατασκευαστης να ισχυροποιηθει μεσο του after sales.
Αν τα πραγματα ηταν ξεκαθαρα στην ελλαδα απο πλευρας νομοθεσιας δεν θα ηταν η ελλαδα στην οποια οτι δηλωσης εισαι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20639 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

erimitis έγραψε: Επισης ειναι απο τους λιγους που λεει επισημα οτι ναι πηγα στην κινα ειδα την γραμμη παραγωγης και εφερα τροποποιημενες κινεζικες σομπες και δεν σου πουλαει φυκια και μεταξωτες κορδελες.


Δεν θα επεκταθώ περισσότερο, αλλά εγώ πρόλογο δεν τρώω....... δικαίωμα σας !!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sta1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20658 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
ε αμα ειναι ετσι πηγαινει στην καβαλα να μην αναφερω ονομα και με βγαλουν τελειως εξω και παρε κινεζικη που την βαφτιζει ελληνικη και να χαιρεσαι γιατι ως γνησιως ελληναρας αγορασες απο την μαμα πατριδα και με το που κλεισεις την πορτα ο αλλος πισω σου γελαει. και εγω δεν θελω να πω αλλα λογια ειμαι ενας απλος πελατης και ναι ειμαι ευχαριστημενος και θα το πω.
αν ψαχτεις λιγο θα δεις οτι 3 στους 10 θα πουν οτι εμειναν ευχαριστημενοι απο ενα προιον
ενω 8 στους 10 θα σχολειασουν αρνητικα για ενα προιον που αγορασουν οι υπολοιποι 2 ντρεπονται να το πουν απλα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20687 από Gianistr
Απαντήθηκε από Gianistr στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
Ρε παλληκαρια, εγω πηγα πριν απο καιρο βολο για να δω το μοσχαλη και τον αλον, ecoenergy καπως. Αντιστοιχα μοντέλλα, καμμια σχεση σε εξυπηρετηση. δε ξερω πολα απο σομπεσ, αλα μου κανε εντυπωση που οι σομπες του eco αυτες οι ΝΒ Π01 νομιζω αν ανοιξεις τα πλαινα καπακια ειναι χυμα ολα τα ηλεκτρονικα. Αμα ανοιξεις του μοσχαλησ εχει βαλει ο μαγκας λαμαρινα για προστασια.και τα καπακια ανοιγουν ετσι αμα τραβιξεις, με κατι μαγνητες ειναι. Και λεω εγω με 2 πιτσιρικια διαολια που εχω , αμα αανοιξει ο μικρος το καπακι και ακουμπησει μεσα τι γινεται ? ποιος αναλαμβανει ευθηνες? μη μου λετε για φτερα σερβιετας, νομιζω τετοιες λεπτομερειες ειναι σημαντικες και οχι αν οι σερβιετες εχουν φτερα και του μοσχαλη δεν εχουν.
τωρα αμα καποιος πουλαει μπλουζακια και καποιος αλλος εχει μηχανηματα που κοβουν και ραβουν σιδερα, πιος ειναι πιο κοντα σε σομπα? ο μπλουζακιας? θα μας τρελανετε ρε παιδια?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #20701 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

Gianistr έγραψε: Ρε παλληκαρια, εγω πηγα πριν απο καιρο βολο για να δω το μοσχαλη και τον αλον, ecoenergy καπως. Αντιστοιχα μοντέλλα, καμμια σχεση σε εξυπηρετηση. δε ξερω πολα απο σομπεσ, αλα μου κανε εντυπωση που οι σομπες του eco αυτες οι ΝΒ Π01 νομιζω αν ανοιξεις τα πλαινα καπακια ειναι χυμα ολα τα ηλεκτρονικα. Αμα ανοιξεις του μοσχαλησ εχει βαλει ο μαγκας λαμαρινα για προστασια.και τα καπακια ανοιγουν ετσι αμα τραβιξεις, με κατι μαγνητες ειναι. Και λεω εγω με 2 πιτσιρικια διαολια που εχω , αμα αανοιξει ο μικρος το καπακι και ακουμπησει μεσα τι γινεται ? ποιος αναλαμβανει ευθηνες? μη μου λετε για φτερα σερβιετας, νομιζω τετοιες λεπτομερειες ειναι σημαντικες και οχι αν οι σερβιετες εχουν φτερα και του μοσχαλη δεν εχουν.
τωρα αμα καποιος πουλαει μπλουζακια και καποιος αλλος εχει μηχανηματα που κοβουν και ραβουν σιδερα, πιος ειναι πιο κοντα σε σομπα? ο μπλουζακιας? θα μας τρελανετε ρε παιδια?

Τα καπάκια δεν έχουν χερούλια και δεν φαίνεται ότι ανοίγουν εκτός αν τους το δείξεις:whistle:
Εγώ έχω την NB-P 13αρα και τα μαγνητικά καπάκια με έχουν βολέψει πολύ....
Έχω πρόσβαση στη σόμπα για έλεγχο καθάρισμα κτλ.
Οσο για τα διαόλια , όποια σόμπα και να έχεις θα είναι πρόβλημα μιας και όλες οι σόμπες σε λειτουργία ζεματάνε και αν ακουμπίσουν μπροστά τα εγκαύματα δεν τα γλιτώνεις , οπότε η περιμένεις να μεγαλώσουν να βάλουν μυαλό (μιας και δεν είναι συνεργάσιμα) ή βάζεις φράχτη προστασίας,,,,, ελεος :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20703 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
μην μπερδευεσαι φιλε μου εγω ανεφερα τα φτερα που λες οτι ειναι σαν σερβιετας...... εμενα ειναι του μοσχαλη απο τον βολο και σε πληροφορο οτι δεν προκειται να πιτσιρικια σου να πανε κοντα της.... γιατι αν προσεξες οπως λες τα φτερα σερβιετας που κλεινουν με μαγνητες μεχρι εκει η σομπα ειναι πολυ ζεστη απο εκει και πιο πισω δεν ειναι τοσο και αν την ειδες να δουλευει δεν πλησιαζεις και τοσο κοντα εγω που την δοκιμασα στο σπιτι απο την 3 και μετα σκαλα ειναι πολυ δυνατος και καυτος ο αερας που βγαζει οποτε δεν καθεσαι μπροστα ουτε για πλακα.. απο την αλλη για να μην λεμε ολο αρνητικα για τις σομπες πανε παρε μια αλλη αν θελεις που εχουν την χειρολαβη μπροστα για να ανοιγεις και να καθαριζεις το τζαμι και την σταχτη... εκει να δεις γελια τουλαζιστον στην δικη μας δεν εχει ουτε λαβες ουτε τιποτα και αν κανω λαθος και λεω μαμακιες πειτε μου.....λιγες ειναι οι σομπες που δεν εχουν χειρολαβει μπροστα για λογους ασφαλειας και κλειδωνουν ετσι κρυφα με φτερα σερβιετας οπως τα λες..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.221 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ