Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18346 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
οταν την μετρησεις και παρεις την πιστοπηοιση θελω να με ενημερωσεις...
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
αν θελεις στειλε μου μυνημα για τιμη,μερες κατασκευης,καταναλωσει και τα σχετικα για περεταιρω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18953 από Gianistr
Απαντήθηκε από Gianistr στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
Καλημερα στα παιδια.
Εχω διαβάσει όλο τo τοπικ, και προσπαθω να βγάλω άκρη. Τελικά οι συγκεκριμένες σόμπες λένε τίποτα?
Ειμαι απο Τρικαλα, και λεω να κατεβω βολο να δω τι παιζει? λετε να χασω τζάμπα το χρόνο μου ή αξιζει να πεταχτώ?

ευχαριστω. Γιαννης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18954 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
καλημερα φιλε απο τα τρικαλα εγω την εχω την σομπα και περιμενω 2 τονους απο το αυστριακο το pellet για να βγαλω λογικα τον χειμωνα με τα μεχρι τωρα δεδομενα. απο εκει και περα ειναι πολλα ατομα που ειχα το προηγουμενο μοντελο και καποιοι μεσα και εγω που πηραμε το νεο μοντελο απο τους παλιους μεινανε πολυ ευχαριστημενοι χωρις να δωσουν πολλα για τις ιταλικες τις ντιζαινατες.τωρα θα την δοκιμασουμε και εμεις και θα δουμε.στο βολο ειναι πολυ εξυπηρετικος ο ανθρωπος και θα σου λησει ολες σου τις αποριες και θα την δεις να δουλευει και μπροστα σου χωρις να στη δειξει μονο στα χαρτια και να δεις και ποσο βγαζει απο μπροστα απο θεμα ζεστης και θερμοκρασιας. εγω ειμαι ορεστιαδα λογω μεταθεσης. την εβαλα σε σπιτι κοντα στα 90 τμ. καλη μονωση 30 ποντους τοιχος,καλα κουφωματα και καλη διαρυθμηση,2 ορ. σε πολυκατοικια. περιμενω να βγαλει και φιλτρο νερου για μηδενικες εκπομπες μαυρων σωματιδιων.
αν θελεις κατι αλλο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #19018 από Gianistr
Απαντήθηκε από Gianistr στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
ευχαριστω φιλαρακι, θα παω τελικά , μάλλον την Πέμπτη. θα το βρω εύκολα? εχω παει 2-3 φορές στο Πήλιο το χειμώνα, αλλα δε ξερω και πολλά. Είναι μέσα στο Βόλο?
Ευχαριστώ και πάλι, και καλές διακοπές σε όσους πάνε. Εγω λέω φέτος τις διακοπές να τις κάνω πέλλετ. Το πολύ πολύ κανένα μπουκάλι τσίπουρο να πάρω και να σκέφτομαι θάλασσα και χταποδάκι.
Καλά να περνάτε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #19040 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
Για διακοπες ρε παιδια ελατε εδω στη ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ ΠΙΕΡΙΑΣ... Οσο για δωματια και τιμες;;; Κατι θα κανουμε για το ΦΟΡΟΥΜ !!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #19046 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
Μιχαλη στα μερη σας με την πρώτη ευκαιρία και αφου χαλαρωσετε λίγο με τον τουρισμό θα κατέβω να γνωριστουμε και απο κοντα με τον Παντελή και να πιουμε και κανα καφε - τσιπουρο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.208 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ