Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71549 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

nikolas έγραψε: Ρε παιδιά λύστε μου μια απορία. Γιατί τόσες ερωτήσεις και απαντήσεις για της κινέζικες σόμπες τι συμβαίνει????? γιατί δεν συμβαίνει κάτι παρόμοιο και για της άλλες χιλιάδες μάρκες που υπάρχουν στο εμπόριο.


2 είναι οι πιο λογικές απαντήσεις , πρώτη είναι ότι την κινέζα την προτίμησε ίσως πάρα πολύ κόσμος σε σχέση με κάποια ιταλίδα , αφού το κόστος της κινέζας είναι κυριολεκτικά στο ήμισυ ...
και δεύτερον διότι μαζί με την κινέζα πολλές φορές έρχεται και το εγχειρίδιο που σου δίνει πρόσβαση στο κρυφό μενού.

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71581 από kobra2
Απαντήθηκε από kobra2 στο θέμα Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

N1k0s έγραψε:

nikolas έγραψε: Ρε παιδιά λύστε μου μια απορία. Γιατί τόσες ερωτήσεις και απαντήσεις για της κινέζικες σόμπες τι συμβαίνει????? γιατί δεν συμβαίνει κάτι παρόμοιο και για της άλλες χιλιάδες μάρκες που υπάρχουν στο εμπόριο.


2 είναι οι πιο λογικές απαντήσεις , πρώτη είναι ότι την κινέζα την προτίμησε ίσως πάρα πολύ κόσμος σε σχέση με κάποια ιταλίδα , αφού το κόστος της κινέζας είναι κυριολεκτικά στο ήμισυ ...
και δεύτερον διότι μαζί με την κινέζα πολλές φορές έρχεται και το εγχειρίδιο που σου δίνει πρόσβαση στο κρυφό μενού.

σωστος!! B)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71584 από kobra2
Απαντήθηκε από kobra2 στο θέμα Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

baikal for ever έγραψε: φιλε kobra2 πρωτον να ζησετε να ευτυχησετε και καλουσ απογονουσ.δευτερον οσο για το fans αν παιζει ρολο στη φλογα πιστευω δεν παιζει κανεναν απολυτοσ.εγω μεχρι στιγμησ ειμαι ευχαριστημενοσ.ειναι η δευτερη χρονια που τη δουλευω και το μονο προβλημα που μου εβγαλε ηταν οταν την πηρα μου εκαψε τον ηλεκτρικο αναπτηρα και τον αλαξα.μενω καστορια και με θερμοκρασιεσ -6 -8 εχω στο σπιτι 20-21 βαθμουσ.εσυ που μενεισ αν επιτρεπετε?

ευχαριστω ,νασαι καλα.εγω μενω στο Λαγονησι λιγο ψηλα σε λοφο..ανηκει στο δημο Κορωπιου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71602 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

dimlyk έγραψε: θεμα μαρκετιν ειναι ...οι πιο "σοβαροι" κτασκευαστες δεν δινουν για να ερχονται αν στα παιρνουν μετα με καθε ρυθμιση ... καποιοι ελληνες εμποροι ομως τα δινουν ...μια και δεν εχουν τεχνικους και πρεπει να τρεχουν οι ιδιοι .
κι εμενα μια ιταλιδα ειναι κι οπως λεει ο γιαννης δεν σηκωνει πολλα πολλα σε σημειο που να με εχει εκνευρισει :)
κανω ρυθμισεις και κανει οτι θελει :P


... κι ακόμα καλύτερο στα δίνουν και σου λένε πως οι φυσιολογικές τιμές είναι από.. έως... κι αν βγεις πολύ από αυτές για "σωστή" καύση.. φώναξε μας γαι να μη καείς :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71605 από KWSTAS R1
Απαντήθηκε από KWSTAS R1 στο θέμα Κινέζικη αερόθερμη σόμπα
εγω στο P1 την εχω
smoke 130
fans 145
5.5

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71628 από nikolas
Απαντήθηκε από nikolas στο θέμα Κινέζικη αερόθερμη σόμπα
Συμπέρασμα. Να κάτσεις να σκαλίζεις την σόμπα εγώ ο δημόσιος υπάλληλος η ο γιατρός η ο αγρότης είναι πλεονέκτημα και το ανακάλυψαν οι ελληνοκινέζοι έμποροι και ότι πουλήθηκαν πολλές κινέζικες σόμπες στην ελλαδα και μόνον με αυτές ασχολούμαστε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.188 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ