Ravelli R70: απορίες

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #8994 από KALDRI
Απαντήθηκε από KALDRI στο θέμα Ravelli R70: απορίες

γιαννης-δραμα έγραψε: Οταν θα ερθει εκεινη η ωρα θα ψαχτουμε να μιλησουμε με την ravelli.


Που ρε Γιαννη στην Ιταλια ή στη Δραμα???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #9009 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Ravelli R70: απορίες

KALDRI έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: Οταν θα ερθει εκεινη η ωρα θα ψαχτουμε να μιλησουμε με την ravelli.


Που ρε Γιαννη στην Ιταλια ή στη Δραμα???

Στην Ιταλια ρε πια Δραμα,στον δουκα τον ασχετο!Θα μιλησουμε με μια Αννα(ελληνιδα,διευθυντρια πωλησεων για την Ελλαδα η κατι τετοιο)!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #9095 από KALDRI
Απαντήθηκε από KALDRI στο θέμα Ravelli R70: απορίες

γιαννης-δραμα έγραψε:

KALDRI έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: Οταν θα ερθει εκεινη η ωρα θα ψαχτουμε να μιλησουμε με την ravelli.


Που ρε Γιαννη στην Ιταλια ή στη Δραμα???

Στην Ιταλια ρε πια Δραμα,στον δουκα τον ασχετο!Θα μιλησουμε με μια Αννα(ελληνιδα,διευθυντρια πωλησεων για την Ελλαδα η κατι τετοιο)!


Α ρε Γιαννη...ποσα ξερεις!!! Μαζι σου οταν με το καλο φτασουμε σε εκεινη την στιγμη. Ναι Αννα νομιζω την λενε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #9153 από kyrtas
Απαντήθηκε από kyrtas στο θέμα Ravelli R70: απορίες
Δεν ξερω αν θα ειναι δυσκολο το σερβις αλλα εμενα που ηρθε να δει τι συμβαινει(ταχα την διορθωσε) οταν ξεβιδωνε δεξια αριστερα δεν ηταν τιποτα ιδιαιτερο...Νομιζω αν το δουμε μια φορα με τα καταλληλα εργαλεια θα μπορουμε απο μονοι μας να την κανουμε σερβις...
Παντως Γιαννη εχεις καλες και καιριες γνωριμιες...Συνεχισε ετσι...
Ακουσα κατι αλλα δεν ξερω αν ισχυει.Οτι η alfawood τελος για φετος γιατι δεν εχει πρωτες υλες...
Ισχυει???Επισης ακουσα το ιδιο για ενα πελλετ απο βουλγαρια αλλα δεν μπορεσα να διασταυρωσω ποιο.
Αν δεν αλλαξει κατι με το πετρελαιο και συνεχισω με πελλετ του χρονου,θα ψαξω να εχω πελλετ για ολο το χειμωνα απο αυγουστο γιατι δεν μας βλεπω καλα...Το που θα τα βαλω ειναι ενα θεμα αλλα αυτο που γινεται δεν παει αλλο...Εχουν ολα τα μαγαζια στη γυρω περιοχη ελλειψη,την μια εχουν μια μαρκα την αλλη φερνουν αλλη...Τη μια 4,5Ε το τσουβαλι την αλλη 5Ε τωρα εχει παει 5,25Ε...Ελεος...Απο 3,8-4Ε επαιρνα παλια...Τωρα ακομα και τονο να παραγγειλω μας λενε 4,8Ε το τσουβαλι αντι για 5Ε αν τα παρω μεμονομενα...Ε καλυτερα να παιρνω λιγα λιγα γιατι δεν με περισσευουν 320Ε για να παρω τονο...Συνολικα χανω 13,4Ε στον τονο...Δηλαδη του χρονου ποσο θα παει??Στο τελος θα φτασει την τιμη του πετρελαιου..
Στις δικες σας περιοχες τι τιμες παιζουν???
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10496 από kokonios
Απαντήθηκε από kokonios στο θέμα Ravelli R70: απορίες

γιαννης-δραμα έγραψε:

KALDRI έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: Οταν θα ερθει εκεινη η ωρα θα ψαχτουμε να μιλησουμε με την ravelli.


Που ρε Γιαννη στην Ιταλια ή στη Δραμα???

Στην Ιταλια ρε πια Δραμα,στον δουκα τον ασχετο!Θα μιλησουμε με μια Αννα(ελληνιδα,διευθυντρια πωλησεων για την Ελλαδα η κατι τετοιο)!



αχ ρε ξερολα Γιαννη!!!!!καθεσαι ολη μερα πισω απο ενα υπολογιστη και χαντακωνεις κοσμο και κοσμακη.
δηλαδη αν παρεις τηλεφωνο σ αυτην την ιταλιδα την Αννα πως την ειπες,που νομιζεις οτι θα σε στειλει για σερβις?θα σε στειλει πακετο σ αυτον που αγορασες την σομπα εχοντας στο ενα χερι την εγγυηση, και στο αλλο χερι την αποδειξη αγορας .
εγω παντως που πηρα σομπα απο τον Δουκα οποτε τον χρειαστηκα ηταν διπλα μου.
Ενα προβλημα που ειχα με το βεντιλατερ των καυσαεριων, ο ανθρωπος για τρεις μερες που εκανε το ανταλλακτικο να ερθει, μου ειχε φερει μια σομπα που ειχε στο μαγαζι του για να μην κρυωνουμε.Εκτος απο τις γνωσεις που διαθετει πανω στην ravelli,δεν εχω ξανασυναντησει πιο υπευθυνο ανθρωπο μ αυτο που ασχολειτε.δεν ειναι καθολου τυχαιο οτι εχει το 1/8 των συνολικων πωλησεων της RAVELLI στην Ελλαδα.και για να ειμαι ειλικρινεις ,και για να μην αναρωτιεστε τι με επιασε και τον υπερασπιζομαι τοσο ,ειμαι ενας απο τους συνεργατες του και πολλα χρονια προμηθευτης του(dealer της WURTH).να ειστε σιγουροι ομως οτι αυτο δεν εχει επηρεαση καθολου την γνωμη μου.εξαλλου αν ειχα να γραψω κατι ασχημο γι αυτον,θα το εκανα χωρις κανενα δισταγμο,αφου θα κρυβομαι πισω απο την ανωνυμια των φορουμ,οπως κανει κι αυτος ο ξερολας ο Γιαννης
δεν ειναι τιποτα,αλλα με τις λακαμιες που ξαμολαει παιρνει και κοσμο στο λαιμο του!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10534 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Ravelli R70: απορίες

kokonios έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε:

KALDRI έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: Οταν θα ερθει εκεινη η ωρα θα ψαχτουμε να μιλησουμε με την ravelli.


Που ρε Γιαννη στην Ιταλια ή στη Δραμα???

Στην Ιταλια ρε πια Δραμα,στον δουκα τον ασχετο!Θα μιλησουμε με μια Αννα(ελληνιδα,διευθυντρια πωλησεων για την Ελλαδα η κατι τετοιο)!



αχ ρε ξερολα Γιαννη!!!!!καθεσαι ολη μερα πισω απο ενα υπολογιστη και χαντακωνεις κοσμο και κοσμακη.
δηλαδη αν παρεις τηλεφωνο σ αυτην την ιταλιδα την Αννα πως την ειπες,που νομιζεις οτι θα σε στειλει για σερβις?θα σε στειλει πακετο σ αυτον που αγορασες την σομπα εχοντας στο ενα χερι την εγγυηση, και στο αλλο χερι την αποδειξη αγορας .
εγω παντως που πηρα σομπα απο τον Δουκα οποτε τον χρειαστηκα ηταν διπλα μου.
Ενα προβλημα που ειχα με το βεντιλατερ των καυσαεριων, ο ανθρωπος για τρεις μερες που εκανε το ανταλλακτικο να ερθει, μου ειχε φερει μια σομπα που ειχε στο μαγαζι του για να μην κρυωνουμε.Εκτος απο τις γνωσεις που διαθετει πανω στην ravelli,δεν εχω ξανασυναντησει πιο υπευθυνο ανθρωπο μ αυτο που ασχολειτε.δεν ειναι καθολου τυχαιο οτι εχει το 1/8 των συνολικων πωλησεων της RAVELLI στην Ελλαδα.και για να ειμαι ειλικρινεις ,και για να μην αναρωτιεστε τι με επιασε και τον υπερασπιζομαι τοσο ,ειμαι ενας απο τους συνεργατες του και πολλα χρονια προμηθευτης του(dealer της WURTH).να ειστε σιγουροι ομως οτι αυτο δεν εχει επηρεαση καθολου την γνωμη μου.εξαλλου αν ειχα να γραψω κατι ασχημο γι αυτον,θα το εκανα χωρις κανενα δισταγμο,αφου θα κρυβομαι πισω απο την ανωνυμια των φορουμ,οπως κανει κι αυτος ο ξερολας ο Γιαννης
δεν ειναι τιποτα,αλλα με τις λακαμιες που ξαμολαει παιρνει και κοσμο στο λαιμο του!!!!!!!

Δεν εχω μαθει να κρυβομαι πισω απο ενα πληκτρολογιο αμα θες να τα πουμε απο κοντα ρε υπαλληλε του Δουκα!Επειδη εχω μιλησει με πολλους που εχουν ravelli και τυχαινει να εχει αγορασει συγγενης μου απο εσας σομπα πελλετ ασε με να εχω τι γνωμη μου για τις γνωσεις σας επανω στις σομπες που εισαγεται.Και οσο για τις βρισιες προς το προσωπο μου δεν εχω μαθει να κανω αυτο που κανεις εσυ,αμα θες τα λεμε απο κοντα. :evil: Για να μην πω και αλλα θα τα πουμε απο κοντα!ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ