Ravelli R70: απορίες

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #10715 από kokonios
Απαντήθηκε από kokonios στο θέμα Ravelli R70: απορίες

γιαννης-δραμα έγραψε: ΚΟΚΟΒΙΕ δεν θα ασχοληθω αλλο μαζι σου,εναν ανθρωπο τοσο χαμηλου iq που η μαγκια του ειναι να τα χωνει μονο μεσω του ιντερνετ, αν θελεις να τα πουμε απο κοντα να σου εξηγησω τους λογους γιατι αν τους αναφερω εδω μεσα μπορει να θεωρηθει γκριζα διαφημιση.Για τον Δουκα δεν ειπα οτι δεν ενδιαφερετε γιαυτους που πηραν σομπα αλλα οτι δεν γνωριζει το σερβις(οπως και οι υπολοιποι εμποροι ravelli,τουλαχιστον οι περισσοτεροι),βεβαια με ευθυνη και τις ravelli που δεν εστειλε τεχνικους να κανουν σεμιναρια!Οσο για τα 10 και 20 ευρω που λες τι να κανω δεν εχω κανει κλεφτης...καταλαβες ΚΟΚΟΒΙΕ straki καπου θα συναντηθουμε μικρη πολη η Δραμα!Δες καμια τσοντα τωρα με την ντουβλη για να ξεχαρμανιασεις!!!



νατα μας κι απειλες!!!!!ετσι σε θελω λεβεντη μου,αληθινο!!!!!
και οσο για το πρωτο σχολιο σου,θες δεν θες απο δω και στο εξης θα ασχοληθεις μαζι μου,εκτος κι αν.......καλα το ξεκινησες,κατι πηγες να διορθωσεις,αλλα παλι τα εκανες σαν τα μουτρα σου.το ξερω ειναι δυσκολο,θελει προσπαθεια ,δεν εμαθες να λες αληθειες

ΑΝΕΥΘΗΝΕ ΣΥΚΟΦΑΝΤΗ ΞΕΡΟΛΑ ! ! ! ! !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #10718 από vasilisk
Απαντήθηκε από vasilisk στο θέμα Ravelli R70: απορίες
...που παραπονιεστε για χαμηλης ποιοτητας πελλετ...
ειδατε τι φωτιες αναβει?

ρε δεν το κοβετε και οι μεν και οι δε να διαβασουμε τιποτε χρησιμο εδω μεσα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #10720 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Ravelli R70: απορίες

kokonios έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: ΚΟΚΟΒΙΕ δεν θα ασχοληθω αλλο μαζι σου,εναν ανθρωπο τοσο χαμηλου iq που η μαγκια του ειναι να τα χωνει μονο μεσω του ιντερνετ, αν θελεις να τα πουμε απο κοντα να σου εξηγησω τους λογους γιατι αν τους αναφερω εδω μεσα μπορει να θεωρηθει γκριζα διαφημιση.Για τον Δουκα δεν ειπα οτι δεν ενδιαφερετε γιαυτους που πηραν σομπα αλλα οτι δεν γνωριζει το σερβις(οπως και οι υπολοιποι εμποροι ravelli,τουλαχιστον οι περισσοτεροι),βεβαια με ευθυνη και τις ravelli που δεν εστειλε τεχνικους να κανουν σεμιναρια!Οσο για τα 10 και 20 ευρω που λες τι να κανω δεν εχω κανει κλεφτης...καταλαβες ΚΟΚΟΒΙΕ straki καπου θα συναντηθουμε μικρη πολη η Δραμα!Δες καμια τσοντα τωρα με την ντουβλη για να ξεχαρμανιασεις!!!



νατα μας κι απειλες!!!!!ετσι σε θελω λεβεντη μου,αληθινο!!!!!
και οσο για το πρωτο σχολιο σου,θες δεν θες απο δω και στο εξης θα ασχοληθεις μαζι μου,εκτος κι αν.......καλα το ξεκινησες,κατι πηγες να διορθωσεις,αλλα παλι τα εκανες σαν τα μουτρα σου.το ξερω ειναι δυσκολο,θελει προσπαθεια ,δεν εμαθες να λες αληθειες

ΑΝΕΥΘΗΝΕ ΣΥΚΟΦΑΝΤΗ ΞΕΡΟΛΑ ! ! ! ! !


kokonios εχεις κανει 4 μυνηματα ολα και ολα και αυτά με επιθετικά σχόλια. Αν το επόμενο μυνημα σου εχει τον ιδιο χαρακτήρα θα αναγκαστούμε να σου απαγορεύσουμε την πρόσβαση
Εκ της Διαχειριστικής ομάδας

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 12 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ