Πρόβλημα με βεντιλατερ θερμου αερα

Περισσότερα
3 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #181238 από kinkydevil
Καλησπέρα σας. Το βεντιλατερ θερμού αέρα όταν το δουλεύω σε φουλ ισχύ στην 5η σκάλα δηλαδή για για πολλές ώρες, αρχίζει και βουίζει - μουγκριζει δυνατά και αν χαμηλώσω την σκάλα στο 4 για παράδειγμα σταματά αμέσως ο θόρυβος του. Σκέφτομαι να το τυλίξω με υαλοβάμβακα αλλά δεν ξέρω αν θα του κάνω καλό ή θα υπερθερμανθει και θα καεί. Οποίος γνωρίζει ας μου δώσει μια βοήθεια παρακαλώ 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #181239 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΕΣΥ Η Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ???ΜΑΖΕΥΕΙ ΒΡΩΜΙΑ ΧΝΟΥΔΙΑ ΤΡΙΧΕΣ ΣΤΑ ΚΟΥΖΙΝΕΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΘΗΣΕΙΣ ΣΚΟΝΗΣ ΣΤΗΝ ΦΤΕΡΩΤΗ ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ Συνεχίζει ΑΛΛΑΓΗ ΟΧΙ ΥΑΛΟΒΆΜΒΑΚΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #181240 από kinkydevil
Το έχω καθαρίσει είναι σαν καινούριο από θέμα καθαριότητας. Μου κάνει εντύπωση που κάνει τον θόρυβο μόνο στην 5η σκάλα ενώ στις άλλες σκάλες δουλεύει και δεν ακούγεται καθόλου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #181241 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Στη 5η είναι όλα τα βολτ που ΠΕΡΝΕΙ από το ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ για να βγάλει τη max ΑΠΟΔΟΣΗ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΡΠΑΞΕΙ ΑΞΟΝΑΣ ΛΑΣΤΙΧΟ ΚΟΖΙΝΕΤΟ Η ΑΚΟΜΑ ΔΕΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΣΦΙΓΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΝΕ.*ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ **ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΟΜΠΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΜΠΕΛΑΚΙ ΤΟΥ(ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΟΒΑΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΦΤΕΡΩΤΗ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ).ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΥΒΙΚΑ ΑΕΡΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ.ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΔΩ ΒΡΕΣ ΜΕ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν - 3 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #181242 από kinkydevil
Αυτή είναι η σόμπα interen.gr/product/%CE%B1%CE%B5%CF%81%CF...t-camino-design-p55/ και το βεντιλατερ το έχω βάλει πριν 2 χρόνια
FERGAS. Το δικό της δεν το βρήκα πουθενά και πήρα αυτό. Πως θα δω πόσα watt βεντιλατερ σηκώνει να πάρω μεγαλύτερο με περισσότερα κυβικά αερα  
Συνημμένα:
Last edit: 3 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν by kinkydevil.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν - 3 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν #181244 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ 64watt FERGAS ΙΔΙΑΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΕΧΕΙ ΣΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΩΣΤΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ.ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΣΤΟ Pelewood ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΡΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΝΟΗΣΟΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΠΗΝΙΟΥ ΤΟΥ ΜΟΤΕΡ !!!!
Last edit: 3 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ