ΜΑΥΡΑ ΣΤΙΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172328 από nikolmol
ΜΑΥΡΑ ΣΤΙΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ δημιουργήθηκε από nikolmol
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,
ΕΡΩΤΗΣΗ: ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑ ΣΟΜΠΑ ΠΕΛΛΕΤ 13kw (PALLADIO OLLANDA) ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΦΗΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ, ΣΤΑ ΕΠΙΠΛΑ, ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ (ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΟΥ) ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΑΥΡΑ ΣΤΙΓΜΑΤΑ...ΑΦΗΝΕ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΦΕΤΟΣ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΙ? ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠ' ΕΥΘΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΟΜΠΑ 1,5μ. ΕΞΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΝΕΡΟΥ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ...
ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΟΙΚΩ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΝΑ ΡΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΦΤΑΙΕΙ, ΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ...

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172329 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα ΜΑΥΡΑ ΣΤΙΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
Υπάρχει τεχνικός γράψε ένα εμαιλ να σου δώσω τηλ.ΕΧΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΒΡΩΜΙΚΗ ΣΟΜΠΑ ΚΑΙ ΜΟΤΕΡ ΚΑΥΣΑΕΡΙΩΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΧΩΡΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΣΟΜΠΑΣ ΚΑΙ ΧΩΡΟ ΚΑΥΣΗΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΑΜΑΡΙΝΕΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": nikolmol

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172331 από nikolmol
Απαντήθηκε από nikolmol στο θέμα ΜΑΥΡΑ ΣΤΙΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Αν έχεις και οδηγίες χρήσης της εν λόγω σόμπα στα ελληνικά θα με εσωζες γιατί τα έχει όλα στα ιταλικά...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172332 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα ΜΑΥΡΑ ΣΤΙΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
Δες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ