ΣΟΜΠΑ PELLET TMC PU206(made in italy) 6αρα ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ LEROY

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171795 από gmaragosgr
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171796 από thanos adam
Φίλε μου ούτε τεχνικός είμαι ούτε λεφτά βγάζω μια σομπα έχω και εγώ πήγα ψαχνωντας για να βγάλω άκρη κ έτσι θέλω να σε βοηθήσω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171797 από gmaragosgr
Με παρεξηγήσατε η απάντησή μου ήταν για τον Κο Πήχα σε προηγούμενο post που και ξέρει αλλά δεν ήθελε να βοηθήσει. Για εσάς ευχαριστώ εκ των προτέρων εάν καταφέρω να κάνω κάτι. Εάν όχι έχω ήδη στείλει email στην μαμά εταιρεία στο εξωτερικό και ζητώ πληροφορίες. Πάντως όπως και να έχει μόλις τις λάβω σίγουρα θα βοηθήσω όποιον χρειάζεται πληροφορίες.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": thanos adam, Brewer

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171798 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαίτησε το στο πολυκατάστημα να σας το δώσει ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΜΒΕΒΛΗΜΕΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΝΑΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ!!!!ΑΛΛΑ ΧΡΕΩΝΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΧΡΕΩΝΕΙ ΨΑΧΝΕΤΕ ΤΖΑΜΠΑ!!!!ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΑΓΑΠΗΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΞΕΡΟΥΝΕ!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171850 από nontaspap
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους σας. '' Κρυφά μενού '' υπάρχουν όντως στις σόμπες και στους λέβητες. Μην ξεχνάμε ότι μια σομπα είναι μία φωτιά που καίει μέσα στο σπίτι μας και μια κακή διαχείριση αυτης θα μπορεί να φέρει άσχημα αποτέλεσματα. Το ABS του αυτοκινήτου μας έχει εγκαιφαλου με κρυφο μενού... Αν ήξερα τους κωδικούς δεν θα έκανα τροποποιήσεις σε καμία περίπτωση αλλά θα απευθυνόμουν σε τεχνικό. Έτσι λοιπόν και η φωτιά στο σπίτι μας πέρα από τους κωδικούς και τα κρυφά μενού, χρειάζεται και σωστή επεξεργασία..... Και δεν θα πάρω ποτέ την ευθύνη να μάθω από κάπου κωδικούς και να παίξω με την φωτιά 🔥..... ΠΥΡ ΓΥΝΉ ΚΑΙ ΘΆΛΑΣΣΑ.... ΠΡΟΣΟΧΉ ⚠ ΠΑΙΔΙΆ παντού υπάρχουν ειδικοί που έχουν ασχοληθεί - ξενυχτησει για να έχουμε ασφαλή και σωστά αποδοτικά μέσα θέρμανσης. Ευχαριστώ και καλή χρονιά!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171853 από gmaragosgr
Καλημέρα Νόντα, δεν διαφωνώ μαζί σου αλλά πιστεύω είσαι λίγο υπερβολικός. Σαφέστατα το αμάξι μου το πάω στο συνεργείο αλλά πάντα προσέχω τι κάνουν γιατί πόσες φορές σου έχει τύχει σε σένα ή γνωστό σου να κοντέψει να σκοτωθεί από λάθος στο συνεργείο??
Τώρα για την σόμπα ναι αν δεν καταλαβαίνει κάποιος καλό είναι να μην την πειράζει αλλά όταν τους αυτοματισμούς και τα ηλεκτρονικά τα έχω φάει με το κουτάλι ε δεν νομίζω οτι κινδυνεύω με το να την ρυθμίσω. Στο κάτω κάτω η δουλειά μου είναι.
Τέλος μπορεί να μην είχα την ανάλογη βοήθεια εδώ στο φορουμ αλλά αφενώς βρήκα ανθρώπους με τις ίδιες ανησυχίες και χάρηκα πολύ γιαυτό.
Σχετικά με την σόμπα όλες τις πληροφορίες που ήθελα τις βρήκα από το εξωτερικό και έκανα τις ρυθμίσεις που ήθελα.
Δεν θέλω όμως να τις μοιραστώ με όλους σας γιατί η βοήθεια πρέπει πάντα να είναι αμοιβαία και για να προφυλάξω και αυτούς που αναφέρεσαι ότι δεν πρέπει να την πειράξουν.
Για όποιον έχει τέτοια σόμπα έχει τεχνικές γνώσεις και θα ήθελε επιπλέον πληροφορίες ας μου στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. να τον βοηθήσω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.058 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ