ΣΟΜΠΑ PELLET TMC PU206(made in italy) 6αρα ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ LEROY

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171854 από rofos
Καλημέρα , Χρόνια πολλά και από εμένα. Συμφωνώ στο ρητό ΠΥΡ ΓΥΝΗ ΚΑΙ ΘΑΛΑΣΣΑ αλλά δεν νομίζω ότι το ABS έχει την ίδια βαρύτητα και την ίδια τεχνολογία με μία σόμπα πέλλετ ώστε να πρέπει ο κάθε οδηγός να αλλάζει τις παραμέτρους του. Φανταστείτε τι θα γινόταν στους δρόμους, ΜΑΚΕΛΕΙΟ.
Μία σόμπα πέλλετ πρέπει να συνοδεύεται με τις οδηγίες του κατασκευαστή και όχι με ελλειπείς οδηγίες του έμπορου. Αν ο κατασκευαστής θέλει να δώσει 10 πληροφορίες για την λειτουργία της σόμπας και ο έμπορος δίνει τις 5 θεωρώ ότι είναι άδικο.Δεν μπορώ να πω αν το κρυφό μενού πρέπει ή δεν πρέπει να δίνεται στον τελικό καταναλωτή . Αυτό το αποφασίζει ο κατασκευαστής της σόμπας. Από την άλλη πλευρά όμως, θεωρώ ανόητο π.χ να είναι κλειδωμένη η ρύθμιση θερμοκρασίας ανοίγματος του κυκλοφορητή και να πρέπει να έρθει τεχνικός για να την αλλάξει.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": gmaragosgr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175508 από Balon
Αν μπορεί κάποιος να μας δώσει μερικές οδηγίες για το μενού τεχνικού .και ας αφήσουμε τα έχω και δεν δίνω ……όλοι είμαστε ενήλικοι και υπεύθυνοι για το πως θα το χειριστούμε ,ευχαριστώ πολύ !!!


Sent from my iPad using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175520 από Balon
Αν έχεις κάποιες οδηγίες μπορεις να μου στείλεις στο email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ευχαριστώ !!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175549 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Στο προφίλ μου εδώ υπάρχουν τα στοιχεία μου ΑΝ ΘΕΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ