Ανταλλακτικό ή καινούργια σόμπα;

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171440 από RasBilly1983
Καλησπέρα ομάδα και πάλι. Είμαι σε ένα δίλλημα και θα ήθελα την άποψη σας. Έχω μια κινεζική σόμπα Grace που την πήρα μεταχειρισμένη πριν 2 χρόνια. Πέρσι την άλλαξα τον ανεμιστήρα καύσης, μοτέρ κοχλία και βεντιλατερ θερμού αέρα. Μου έβγαλε φέτος ένα προβλημα που είναι απ ότι φαίνεται η κεντρική μονάδα ελέγχου που πάει μαζί με τον πίνακα ελέγχου. Αυτό που θέλω να μου πείτε είναι αν αξίζει να πάρω και αυτό το ανταλλακτικό ή να πάω σε καινούργια σόμπα. Φυσικά δεν τρέχουν τα λεφτά απ τα μπατζάκια απλά νομίζω ότι αν αλλάξω και την κεντρική μονάδα ελέγχου θα έχει αρκετή ζωή ακόμα η σόμπα. Παρόλα αυτά θα ήθελα την γνώμη σας σαν ποιο έμπειροι που είστε. Ευχαριστώ
Last edit: 3 Χρόνια 4 Μήνες πριν by RasBilly1983.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171442 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Ηρθε τεχνικοσ και σου ειπε οτι φταει η πλακετα?τι σου κανει ?μπορει να ειναι και βλαβη απο αλλου!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171443 από RasBilly1983
Ναι. Εσυ είσαι ο τεχνικός. Μιλήσαμε χθες στο τηλ. Από Θάσο :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171446 από stergiosbik
Για ποιον λόγο να πάρεις καινούργια σόμπα;
Με αυτά που έχεις αλλάξει και με αυτά που θα αλλαξεις,καινούργια σόμπα θα έχεις πάλι.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171447 από RasBilly1983
Αυτό λέω και εγώ απλά θα ήθελα και γνώμες από ποιο έμπειρους καθώς εγώ γνωρίζω κάποια πολύ βασικά πράγματα και δεν νομίζω να είναι αρκετά ώστε να καταλήξω σε όσο γίνεται ποιο σωστή επιλογή. Ευχαριστώ πάντως

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171448 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΙΣ ΣΟΜΠΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΘΕ ΣΟΜΠΑΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ .!!!!!!!!!ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΚΑΙ ΗΞΕΡΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ!!!!!!!ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΔΕΣ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΜΦΑΙΡΕΙ ΠΟΥΛΑ ΤΗΝ Η ΔΩΣΤΗ ΣΤΟ ΠΑΛΙΑΤΖΗ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΟ ΔΗΛΑΔΗ!!!!!!!!!!!!ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ!!!!!!!!!!
Last edit: 3 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ