Μενού σόμπας

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170208 από Giota
Μενού σόμπας δημιουργήθηκε από Giota
Καλησπέρα, έχω την αεροθερμη
σόμπα πέλλετ albaa kalor 11,3 αγορασμενη πέρυσι χωρίς κανένα πρόβλημα μέχρι το καλοκαιρι.. την καθάρισα να την έχω έτοιμη για χειμώνα κ ενώ ξεκίνησε να δουλεύει καλά ξαφνικά τον Νοέμβρη έφαγε κάτι σκαλωματα πετούσε ακαφτο πέλλετ και γεμίζαμε καπνό η φλόγα δε φώτιζε όλο το σπίτι δε χρειαζόταν να ανάψουμε φως. Τέλος πάντων ήρθε τεχνικός πριν 3 μέρες μου ρύθμισε τον αέρα και όλα μια χαρά το πρόβλημα μου όμως είναι ότι δεν μου είπε καν πως να το ρυθμίζω μόνη μου και όσες φορές επειχηρησα μέσω βίντεο δεν κατάφερα και πολλά. Εκτός από αυτό πριν από λίγο ξεκίνησε να αναβοσβηνει το led κοχλία τι μπορεί να σημαίνει αυτό και τι μπορώ να κάνω για να βρω τις ρυθμίσεις;
Last edit: 4 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Giota.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170209 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Μενού σόμπας
Τον τεχνικό που πλήρωσες ζήτησε να σου τις δώσει(ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΣ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩΣΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΤΕ !!!!!)ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ on/off και ένα κουμπί πάνω/κάτω θερμοκρασια χώρου ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΝΕΙ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΛΑΠΤΟΠ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΡΥΘΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ!!!!ΟΥΤΕ ΚΡΥΦΑ ΜΕΝΟΥ ΟΥΤΕ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΩΝ ΡΥΘΜΙΣΕΩΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΣΤΗ!!!!ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΗΡΘΕ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΠΙΧΕΙΡΉΣΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΜΗΝ ΨΆΧΝΕΤΕ ΜΕΣΩ YOUTUBE ΒΙΝΤΕΑ ΜΕ ΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΕΤΕ Δ Ε Ν ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ VERSION !!! Τότε ΜΕ ΕΝΑ youtube θα τα ρυθμιζατε ΧΩΡΙΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ!!!!ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΣΑΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΡΟΛΟ !!!!!!ΠΛΗΡΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΚΑΛΙΖΕΤΕ!!!!
Last edit: 4 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170210 από Giota
Απαντήθηκε από Giota στο θέμα Μενού σόμπας
Σίγουρα δεν αντιλέγω σε ότι λέτε αλλά μου είναι δύσκολο να βρω τεχνικό στην περιοχή μου και να έρθει. Έχω πάρει 3 και δεν ήρθε κανένας το λόγο δεν τον ξέρω βαριουνται τη χλμ απόσταση; δε θέλουν να ασχοληθούν; Τι να πω! Το θέμα είναι ότι έχω μωρό μέσα στο σπίτι και δεν μπορώ κάθε 3 κ λίγο να σβήνω τη σόμπα γιατί έχει μπουκωσει στις 4 τα ξημερώματα η να εισπνέει τον καπνό το αυτό προσπαθω μπας κ βρω μια άκρη.. ????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170211 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Μενού σόμπας
ΑΛΛΑ μας είπες ποιο πάνω ΟΤΙ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΡΘΕ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ!!!ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΧΑΝΟΥΜΕ.Τέλος πάντων ήρθε τεχνικός πριν 3 μέρες μου ρύθμισε τον αέρα και όλα μια χαρά το πρόβλημα μου όμως είναι ότι δεν μου είπε καν πως να το ρυθμίζω μόνη μου και όσες φορές επειχηρησα μέσω βίντεο δεν κατάφερα και πολλά. Εκτός από αυτό πριν από λίγο ξεκίνησε να αναβοσβηνει το led κοχλία τι μπορεί να σημαίνει αυτό και τι μπορώ να κάνω για να βρω τις ρυθμίσεις;ΜΑΛΛΟΝ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΧΑΝΟΥΜΕ ΛΕΣ!!!!!!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170215 από Giota
Απαντήθηκε από Giota στο θέμα Μενού σόμπας
Καλημέρα! Δεν το χάνουμε καθόλου.. στο αρχικό μύνημα είπα ότι μου το κάνει από τον ΝΟΕΜΒΡΙΟ ο τεχνικός μου ήρθε την ΤΕΤΑΡΤΗ που σημαίνει ότι από το Νοέμβριο μέχρι τώρα είναι 2.5 μήνες μέσα σε αυτούς τους μήνες δε μπορούσα να κάνω κάτι μόνη μου και απλούστατα κανείς από τους 3
που ειχα πάρει δεν ερχόταν όπως και ο αντιπρόσωπος που την πηρα δεν ενδιαφέρθηκε
καν.. εγώ το μόνο που ζήτησα εδώ είναι αν μπορεί να με βοηθησει κάποιος για να ξέρω τι να κανω σε περίπτωση που ξανά συμβεί αντί αυτού περνώ απάντηση ότι φασκω κ αντί φασκω.. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170216 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Μενού σόμπας
Ρωτα τον αντιπροσωπο και τον τεχνικο αυτοι θα τα εχουν και θα σου πουνε για τη σομπα σου μιας και εχουν και ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ