Θόρυβος Σε Σόμπα Πέλλετ Grace Nb-P15 VOL.2

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #168916 από RasBilly1983
Χαιρετώ την ομάδα. Πέρσι είχα έναν ενοχλητικό θόρυβο στην σόμπα ο οποίος ήταν από το βεντιλατερ θερμοσυσσωρετού το οποίο το αντικατέστησα και όλα κομπλέ. Επειδή όμως ειναι σχετικά παλιά η σόμπα και δεν γνωρίζω τον κανονικό θόρυβο που πρέπει να κάνει θέλω να μου πείτε αν ειναι λογικός ο θόρυβος που κάνει τώρα απ το βεντιλατερ απαγωγής αέρα. Αυτό που ξεκινάει να δουλειά κατευθείαν με το που ανοίξει η σόμπα. Ο θόρυβος προέρχεται απ το εξωτερικό ανεμιστήρα όπως θα δείτε στην φωτογραφία. Του έριξα WD40 αλλά τίποτα. Νομίζω ότι ο κανονικός θόρυβος που πρέπει να ακούγεται γενικά απ την σόμπα πρέπει να ειναι οπως ακούγεται το air contrition.

Μπορώ να κάνω κάτι εκτός απ το να το αντικαταστήσω;
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #168917 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΓΡΑΨΕ ενα εμαιλ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 2 Μήνες 2 Ημέρες πριν #168918 από RasBilly1983
Yo
Last edit: 2 Μήνες 2 Ημέρες πριν by RasBilly1983.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #169109 από RasBilly1983
Καλησπέρα ομάδα. Το πρόβλημα που είχα σχεδόν λύθηκε. Θέλω να ευχαριστήσω γι αυτό τον Κώστα Πήχα για την ΠΟΛΥΤΙΜΗ βοήθεια που μ έδωσε σχετικά με την σόμπα. Το παλικάρι ειναι εγκυκλοπαίδεια. Και γενικώς ευχαριστούμε εσάς τους μαστόρους που μπαίνετε στον κόπο να εξυπηρετήσετε εμάς που δεν γνωρίζουμε. :) :) :)
Last edit: 4 Χρόνια 3 Μήνες πριν by RasBilly1983.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #169110 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Γεια σου φίλε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια .οι εποχές είναι πονηρές και δύσκολες και το φόρουμ είναι αλλυλεγιο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ