ravelli anna

Περισσότερα
4 Χρόνια 9 Μήνες πριν #168249 από ζιωγος
ravelli anna δημιουργήθηκε από ζιωγος
καλησπέρα σας θέλω τα φώτα σας έχω την σόμπα πελλετ ravelli anna στα 9kw και έκαψε πλακέτα και ο κωδικός είναι cod .i023_4 μήπως γνωρίζει κάποιος που μπορώ να βρω και αν υπάρχει γιατί την έχω από το 2007 και αν όχι αν μπορώ να βάλω κάτι παραπλήσιο ? ευχαριστώ :( :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 9 Μήνες πριν #168250 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα ravelli anna
ΠΩΣ ξερετε οτι εκαψε την πλακετα και οχι καποιο εξαρτημα της (πχ ασφαλεια η κατι αλλο) η καποια καλωδιωση η καποιο μοτερ αντισταση ?τα εχει ελενξει καποιος που γνωριζει και καταληξατε πλακετα?τι κανει δεν αναβει δεν ακουει στις εντολες?δωστε πληροφοριες.ΔΕΣ ΤΕ ΕΔΩ www.liapakis.gr/product_search.jsp;jsess...=16&action1=SEARCH&e ΚΑΙ ΕΔΩ www.allaboutpellet.com/product-category/...ntroller-controller/

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 9 Μήνες πριν #168253 από ζιωγος
Απαντήθηκε από ζιωγος στο θέμα ravelli anna
καλήμερα ενώ το κοντρολ δίνει εντολει για πελλετ το μοτέρ του κοχλία κάνει τα δικά του δηλαδή ούτε ανεβάζει ούτε κατεβάζει στροφές και έφτασε στο σειμιο να μην κάνει ούτε μισεί στροφή όλα τα περιμετρικά είναι λειτουργικά (πχ )εστειτιρας καυσαερίων και έλεγξα και τα ρουλεμάν του κοχλία και ολα τα υπολειπα περνουν κανονικα εντολες και τα δυο μοτερ αερα ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 9 Μήνες πριν #168255 από ζιωγος
Απαντήθηκε από ζιωγος στο θέμα ravelli anna
γεια σας και πάλι μόλις πείρα την πλακέτα απο τεχνικό και μου είπε είναι καμενει και δεν μπορεί να βρει την με το κωδικό αυτό i023_4 και δεν ξέρω τι να κάνω και δεν ξερό αν μπορώ να κάνω κάτι γεια να δουλέψει ξανά η σόμπα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 9 Μήνες πριν #168257 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα ravelli anna
Πώς την ελενχει μια πλακέτα αν δεν έχει κουμπωμενα μοτερ αισθητήρια ΟΘΟΝΗ επάνω ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΈΨΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΕΝΧΤΕΙ!!!!!ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΘΕΩΡΙΑ ΕΛΕΝΧΟΥ ΑΥΤΗ????ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ ΝΑ ΔΟΣΕΙΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΡΕΥΜΑ ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥ κοχλία μιας και λες ότι κάνει κόλπα??έχει εξάρτημα τραικ για το μοτέρ το Ελένξε η το άλλαξε για να βγάλει συμπέρασμα?μόνο με το μοτέρ του κοχλία είναι το θέμα ενώ με όλα τα αλλα αισθητηρια μοτέρ αντισταση μοτέρ καυσαερίων δουλεύουν?η πλακέτα αυτή έχει μενού TEST OUTPUT
Last edit: 4 Χρόνια 9 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.063 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ