Αλλαγή mother board Σε Σόμπα Πέλλετ Grace Nb-P15

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #167359 από Yannis
Καλημερα. Εχω προβλημα με το mother board της σομπας και θελω να το αντικαταστησω.Μου κανει καποια κολπακια τωρα τελευταια!Ειναι κ 7 χρονων,γυριζω σπιτι κ το μοτερ του κοχλια φερνει πελλετ!!!!!χαχαχα μου γεμισε κανα 3-4 φορες τον χωρο καυσης με πελλετ.Την αλλη φορα μου εκει που δουλευει κανονικα ομορφα κ ωραια σταματαει ξαφνικα το μοτερ των καυσαεριων,παλι αλλοτε φερνει πολυ αργα το μοτερ καυσαεριων στην αναφλεξη κ δεν φερει τον σωστο αερα να αναψει κ το τελευταιο δεν αναβει το πουρακι στην αναφλεξημε αποτελεσμα να ωγαζει συνεχεια Ε2- Ε5.Μηπως γνωριζουμε απο που μπορω να παρω mother board?Γτ αυτος που ειχα παρει την σομπα εχει κλεισει.Yπαρχει η πιθανοτητα να βαλω απο αλλη εταιρια το mother board k to control panel κ να δουλεψει?Σας ευχαριστω πολυ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #167360 από dimlyk
απευθυνσου στον μοσχαλη στον βολο
δοκιμασε ομως να κανεις μια εργοστασιακη επαναφορα κι ενα ρεσετ πριν προχωρησεις σε αλλαγη


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Yannis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #167361 από Yannis
Εβγαλα την πλακετα κ την εδωσα για να κοιταξουν μηπως εχει καμια ψυρη κωληση.Θα κανω επαναφορα κ θα σας ενημερωσω!Ευχαριστω πολυ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #167362 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Φίλε ούτε ο ηλεκτρονικός μπορεί να σου κάνει κάτι και δεν είναι από θέμα ψυχρή κόλληση.ειναι σίγουρα σκάλωμα στην επρομ κάρτα που έχουν τοποθετήσει το λειτουργικό πρόγραμμα!!!!! Δεν μπορεί κανένας να επέμβει εκεί !!!!! Γίνεται να αλλάξεις με άλλο ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ άλλης εταιρίας αλλά θα πρέπει να ασχοληθεις και να βρεις την Χρυσή τομή των ρυθμίσεων για τη δική σου σόμπα!!!! ΑΡΑ Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΜΕ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ.ΔΕΣ ΜΟΣΧΑΛΗΣ Η ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.κουμπωνεις ξεκουμπωνεις φισες και καλώδια καθαρίζεις σωληνάκι υποποιησης(sos) και ανοίγεις μοτέρ καυσαερίων καθαρισμό καμινάδα ταφ καθαρισμό ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΟΚ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #167363 από Yannis
Ευχαριστω πολυ για μια ακομη φορα Κωστα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ