επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #163579 από πιπις
καλησπερα στην ομαδα. ξερει καποιος να μου πει πως μπορω να κανω επαναφορα εργοστασιακον ρηθμισεων σε σομπα πελετ με πινακα micronova;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #163580 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Γράψε το εμαιλ σου και φωτό το πάνελ να μιλήσουμε μετά τις 7 το απόγευμα σημερα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #163586 από πιπις

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Γράψε το εμαιλ σου και φωτό το πάνελ να μιλήσουμε μετά τις 7 το απόγευμα σημερα

τωρα διαβασα το μυνημα σου! το mail moy Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. οποτε μπορεις μου στελνεις!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #163587 από Nasikas
Γράφω αυτό που ήλθε άμεσα στο μυαλό μου- χωρίς δεύτερη σκέψη - και να με συγχωρέσει ο Κώστας.
- Σε λίγο καιρό, κάποιος χρήστης θα βάλει στην μηχανή αναζήτησης την φράση << Επαναφορά εργοστασιακων ρυθμ>>
- Του βγάζει το παρόν λινκ λέμε.
- Γιατί να μην βρεί ΔΗΜΟΣΙΑ την λύση ?
Ξέρω ότι είσαι ακούραστος Κώστα, αλλά ...κάποια στιγμή θα κουραστείς να δέχεσαι emails...

- Επι του συγκεκριμένου, φρονώ ότι η επαναφορά με κωδικό 0ο ενδέχεται να μην αποτελεί λύση, αλλά νέο πρόβλημα.
Ποιά σόμπα είναι ? Ε....28 κωδικοί είναι. Πλύσιμο στο χέρι προτείνω συνήθως.

{- Επίσης θέλω να σας συμβουλεύσω, αντί για πλήρη αναγραφή του email, να γράφετε αντί για @ , το (at). Για να μην γίνεστε παραλήπτης κακόβουλων μηνυμάτων απο...Μαλαισιανούς ψαράδες ηλεκτρονικών διευθύνσεων,}


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #163588 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Κωστα γεια σου ετσι ειναι καλα τα λες.σχετικα με τον κωδικο 0ο αν το βαλεις στα micronova ΜΗΔΕΝΙΖΕΙ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙ .!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΤΙΣ ΑΡΧΙΚΕΣ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!!οσο για επαναφορα υπαρχει η εξης διαδικασια που σε ορισμενα μοντελα μπορει να μην ισχυει ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΚΩΔΙΚΟ Η ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝ :silly: :silly: :silly: .οταν ειναι ολα OFF κλεινουμε απο το διακοπτη τη σομπα-λεβητα.Ανοιγουμε το διακοπτη και μετα την λεξη micronova γραφει κωδικους οπως 8-0 8-1 8-2 8-3 8-4 8-5 8-6 η 6hu 06-A bh13 b506 16-c και πολλοι αλλοι.γραφουμε αυτο το κωδικο και πηγαινουμε εκει που ζητα κωδικο(που βαζουμε συνηθως Α9 για εισοδο μενου) και βρισκουμε με τα - + το κωδικο π.χ. 8-5 παταμε μια φορα το POWER(ON/OFF) και κλεινουμε τον διακοπτη (οπως στην αρχη).οταν το ξαναανοιξουμε εχει παρει το κωδικο που εχουμε βαλει και τις εργοστασιακες ρυθμισεις.Ειπα να μιλησω με εμαιλ διοτι αν εγραφα εδω τη διαδικασια θα τα ΣΚΑΛΙΖΑΝΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΑΙΛ :P :P :P :P :P !!!!!!!!ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Nasikas, πιπις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ