προβλημα στο δοχειο καυσης

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #163403 από rose
προβλημα στο δοχειο καυσης δημιουργήθηκε από rose
Καλησπέρα σας. Εχω μια αεροθερμη σομπα πελλτ king 8 εδώ και 6 χρονια. Φετος παρατηρησα οτι στο δοχειο καυσης στο κεντρο του εχει ένα μεγαλο ανοιγμα. Δηλαδη καμια 6 τρυπουλες του εχουν γινει μια μεγαλη τρυπα. Νομιζω ότι το υλικο είναι μαντεμενιο. Εκτος από το να ψαξω ανταλλακτικο που από ότι βλεπω το κοστος του είναι αρκετο μου προτείνετε κατι άλλο σαν λυση εστω προσωρινη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #163407 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Η λυση ειναι η να παρεις καινουργιο η να φτιαξεις σε ενα μηχανουργειο ανοξειδωτο που αντεχει πιο πολυ απο οτι το σιδερενιο στις θερμοκρασιες.για μαντεμενιο θα ειναι ακριβο σιγουρα και δυσκολο να βρεις εκτος την εταιρια.βαλε καμμια φωτο να δουμε.αν ειναι σιδερενιο βαλε απο κατω μια λαμαρινα 5 χιλιοστα κολλησε τη περιμετρικα και κανε ξετρυπημα απο τις ηδη υπαρχουσες τρυπες του δοχειου προς τη λαμαρινα.δες τι εκανα σε ενα φιλο μου










Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #163412 από rose
Απαντήθηκε από rose στο θέμα προβλημα στο δοχειο καυσης
ευχαριστω πολύ για την πολυτιμη βοηθεια.. με την πρωτη ευκαρεια θα βγαλω φωτογραφιες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #163413 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Να σαι καλα ετσι οπως σου δειχνω θα σου στοιχισει πολυ οικονομικα.αν παρεις απο την εταιρια (και αν βρεις) θα ειναι σιγουρα ΠΟΛΥ ακριβοτερο!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ