Ravelli R70

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161775 από emmanouil
Απαντήθηκε από emmanouil στο θέμα Ravelli R70
αυτος μου ειπε οτι θα περασει προγραμμα απο αλλο μοντελο της ravelli που ειναι 9αρα δε θυμαμε ποιο ακριβος.... εγκεκριμενο προγραμμα του εργοστασιου δλδ οχι απλα ρυθμισεις δικες του. Δε νομιζω να το κανει για να πουλησει, γτ εγω εξ αρχης του ειπα για μεγαλητερη 10αρα αλλα μου ειπε δε θα την χριαστεις κ δε θα εχεις προβλημα με αυτην κ σου περναω το προγραμμα για να εισαι ενταξει. Δε νομιζω να ρισκαρει να κανει κατι απο του κεφαλιου απλα για να πουλησει γτ αν δεν αντεχει και η σομπα κατι τετοιο και βγαλει προβλημα θα την πληρωσει απο τη τσεπη του αφου η εταιρια δε νομιζω να τον καλυψει για δικια του μλκια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161781 από t123321
Απαντήθηκε από t123321 στο θέμα Ravelli R70
φιλε μου εγω εχω την monica της ravelli. στο μενου των ρυθμισεων εχει επιλογη να φορτωσεις ρυθμισεις, αναλογα ποια σομπα εχεις, ωστε να ειναι σωστη η λειτουργια της σομπας. αποψη μου ειναι οτι μαλλον αυτο θα κανει και μαλλον το μονο που θα καταφερεις ειναι να μην εσεις σωστη καυση. Προσωπικα μια τετοια δηλωση οτι την 7αρα θα την κανει 9αρα με βαζει σε υποψίες.
Για τα 90 τμ αναλογα βεβαια και με τη διαρρύθμιση δεν νομίζω να σε καλύψει.
Last edit: 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν by t123321.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161788 από emmanouil
Απαντήθηκε από emmanouil στο θέμα Ravelli R70
ηρθε και την τοποθετησε. τελικα αυτο εκανε μεσα απο το μενου φωρτοσε ρυθμισεις απο αλλο μοντελο 9αρι. Μεχρι στιγμης δουλευει ενταξει απ οσο βλεπω. Τι να πω θα δειξει..... Η τιμη της στα 1250 νομιζω οτι ειναι ενταξει για 7αρα, και βλεπουμε σε αποδοση και καταναλωση αν φτασει τα 9 με τις ρυθμισεις που εκανε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161791 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Ravelli R70
Και δηλαδή πως θα καταλάβεις ότι έχεις την απόδοση μιας 9αρας ;

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161792 από Pasxalis
Απαντήθηκε από Pasxalis στο θέμα Re:Ravelli R70
Τωρα οτι και να πουμε την πηρες και οτι εκανε εκανε αρα καλες καυσεις και να την χαρεις.περιμενουμε εντυπωσεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161793 από emmanouil
Απαντήθηκε από emmanouil στο θέμα Re:Ravelli R70
πιστευω οτι θα φανει στις ποσοτητες που θα καιει αναλογα τη χρηση.Ευχαριστω Πασχαλη! θα σας πω εντυπωσεις σε λιγες μερες. Απο τις 7 το απογευμα την δουλευω αλλα το σπιτι ηταν 10 μερες κλειστο χωρις καθολου θερμανση γτ ελειπα εκτος.Οποτε απο αυριο θα εχω μια καλη εικονα .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ