Ravelli R70

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161751 από emmanouil
Ravelli R70 δημιουργήθηκε από emmanouil
Καλησπερα , θελω να αγορασω το συγκεκριμενο μοντελο για σπιτι 65τμ ενιαια σαλονοκουζινα ενα δωματιο και μπανιο...
Ισως σε 2 χρονια μετακομισω σε μεγαλυτερο σπιτι μεχρι 90τμ δλδ με 2 υπνοδωματια. Αξιζει να κανω αυτη την αγορα? Επισης ο προμηθευτης μου ειπε οτι μπορει να προγραμματισει τη συγκεκριμενη σομπα απο 7kw στα 9kw , ισχιει κατι τετοιο? Θα ηθελα επισεις να μου πειτε οσοι εχετε το συγκεκριμενο μοντελο την εμπειρια σας.Η τιμη που την βρηκα ειναι στα 2250.
Ευχαριστω πολυ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161763 από kehagias
Απαντήθηκε από kehagias στο θέμα Ravelli R70
Κατ αρχη η τιμη που σου εδωσε ειναι πολυ υψηλη
Κατα δευτερο η σομπα ειναι μια χαρα για τα 65 τ.μ. (αν ειναι ενιαιος χωρος)
δεν ξερω για τα 90 μαλλον δεν θα ζεστενει....

απ τα 7 στα 9? τοτε θα εχεις μια βομβα ετοιμη να εκραγει στο σπιτι σου....
Last edit: 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν by kehagias.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161764 από Pasxalis
Απαντήθηκε από Pasxalis στο θέμα Ravelli R70
Η δικια μου γνωμη ειναι πολλα τα λεφτα και ειδικα να στην πειραξει που με λιγοτερα λεφτα πας σε 10αρα εργιστασιου χωρις αλχιμιες και για πολλα μετρα για αυριο.(οχι ravelli ομως)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161767 από emmanouil
Απαντήθηκε από emmanouil στο θέμα Ravelli R70
απ οτι μου ειπε θα περασει προγραμμα 9αρας πανω σε αυτην . εργοστασιακο προγραμμα απο αλλο μοντελο ravelli.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161768 από emmanouil
Απαντήθηκε από emmanouil στο θέμα Ravelli R70

emmanouil έγραψε: Καλησπερα , θελω να αγορασω το συγκεκριμενο μοντελο για σπιτι 65τμ ενιαια σαλονοκουζινα ενα δωματιο και μπανιο...
Ισως σε 2 χρονια μετακομισω σε μεγαλυτερο σπιτι μεχρι 90τμ δλδ με 2 υπνοδωματια. Αξιζει να κανω αυτη την αγορα? Επισης ο προμηθευτης μου ειπε οτι μπορει να προγραμματισει τη συγκεκριμενη σομπα απο 7kw στα 9kw , ισχιει κατι τετοιο? Θα ηθελα επισεις να μου πειτε οσοι εχετε το συγκεκριμενο μοντελο την εμπειρια σας.Η τιμη που την βρηκα ειναι στα 1250.
Ευχαριστω πολυ!



η τιμη ειναι λαθος στα 1250 ειναι κ οχι 2250 που εγραψα πιο πανω σορρυ
Last edit: 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν by emmanouil.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161773 από Pasxalis
Απαντήθηκε από Pasxalis στο θέμα Ravelli R70
Κοιτα σαν μαρκα ειναι απο τις καλυτερες.το θεμα μου ειναι γτ να το κανει αυτο;η λεει οτι ναναι για να πουληση η απλα θα αλλαξει μερικες ρυθμισεις που αυτο θα εχει στο μυαλο του.να πω και το αλλο γτ δεν σου δινει μια 9αρα σε αυτα τα λεφτα;;σκεψου ενα αμαξι 1000κβ μπορει να γινει 1600κβ;;και αν γινει θα αντεξει; οχι γτ το εκαναν να αντεχει για 1000κβ.δεν ξερω αν καταβες που το παω.γτ εχει πολλα τεχνικα η σομπα που με ενα προγραμμα δεν γινετε,εκτος αν η σομπα φοραει σε ολα τα μοντελα ιδια υλικα και παιζουν με προγραμματα που και αυτο λιγο δυσκολα για μενα παντα για λογους κοστους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ