Ρουμανικη σομπα πελλετ απο Leroy

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160724 από straiger
Απαντήθηκε από straiger στο θέμα Ρουμανικη σομπα πελλετ απο Leroy
πάτα το set και μετο βελάκι που λέει + βρες την επιλογή leitoyrgis thermos pata ξανά το set θα ζητήσει κωδικό πάτα 4 φορές το σετ και θα μπεις , εκεί γράφει esot, thermokrasia kai exoter. thermokrasia λογικά εσένα πρέπει να είναι στο exoter. thermokrasia βάλτο στο esoter. και πάτα το set νομίζω εκεί είναι το πρόβλημα σου ,πες μου αν όλα είναι οκ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160768 από Γιωργος Αλεξανδροπουλος
Εγινε Στελιο θα σου πω. Ειμαι Αθηνα για δουλειες και δε την εχω μπροστα μου τωρα. Τη Κυριακη θα ασχοληθω και θα εχεις νεα μου. Ευχαριστω πολυ. Επισης μειωσα την ποσοτητα πελλετ που ριχνει ο κοχλιας κατα 10% γιατι γινεται φουρνος το σπιτι.
Last edit: 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Γιωργος Αλεξανδροπουλος. Αιτία: Προσθηκη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160811 από straiger
Απαντήθηκε από straiger στο θέμα Ρουμανικη σομπα πελλετ απο Leroy

Γιώργο καλησπέρα δες ένα βίντεο για το τι πρέπει να καθαρίζεις ακριβός μιας και είναι σχεδόν ίδια η σόμπα μας με του βίντεο .Δώσε έμφαση στο σημείο που είναι κάτω, είναι ένας μικρός θάλαμος που σου δίνει πρόσβαση στο μοτέρ καυσαερίων και μπορείς να το καθαρίσεις με μια ηλεκτρική σκπουπα ,εκεί μέσα μαζεύει πολύ πράμα να ξέρεις ,πρόσεξε το λίγο αυτο ,είναι κάτω από τον χώρο καύσεις .
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Γιωργος Αλεξανδροπουλος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160819 από Γιωργος Αλεξανδροπουλος
Καλησπερα Στελιο, εκει που μου λες να ανοιξω το καπακι, καποιος μαλλον το ανοιξε παλια και εχουν φαει τις βολτες στις αλενοβιδες. Πηγα να το ανοιξω αλλα τιποτα, οποτε το αφησα ως εχει. Τη Κυριακη θα γινει και αυτο. :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ