Ρουμανικη σομπα πελλετ απο Leroy

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160359 από straiger
Απαντήθηκε από straiger στο θέμα Ρουμανικη σομπα πελλετ απο Leroy
Καλησπέρα γιωργη έχω περίπου 70 εκατοστα οριζόντιο μπουρί που περνάει τον τοίχο και βγαίνει έξω μπαίνει σε ταφ και από εκεί και πάνω 1 μετρό κάθετο που είναι ηχοπαγιδα και μετά σπιράλ 30 πόντους και μπαίνει σε φίλτρο νερού και έτσι γλίτωσα και από κάπνα στην άυλη και από τον θόρυβο που με ζάλιζε ο από πάνω μου.Εσυ πως την έστησες?
Last edit: 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν by straiger.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160370 από Γιωργος Αλεξανδροπουλος
Καλησπερα Στελιο. Εβαλα και εγω 70 εκατοστα να βγαινει εξω απο το σπιτι με ενα ταφ καθαρισμου και παραλληλα με τον τοιχο δυο μετρα σωληνα. Στη συνεχεια ενα γαμα(για να μη τρυπησω μπαλκονι) και αλλα δυο μετρα παραλληλα με το μπαλκονι. Μεχρι τωρα βγαινει πολυ ανετα ο καπνος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160372 από Γιωργος Αλεξανδροπουλος
Οσο για τα πελλετ εχω παρει διαφορα και κανω δοκιμες να δω τι μου ταιριαζει καλυτερα. Στο καθαρισμα απλα ανοιξα την πορτα και τα εβγαλα ολα απο μεσα μαζι και το σταχτοδοχειο και τα καθαρισα. Πρεπει να καθαρισω και τιποτα αλλο;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160379 από straiger
Απαντήθηκε από straiger στο θέμα Ρουμανικη σομπα πελλετ απο Leroy
καλημέρα φίλε μου το μοτέρ καυσαερίων θέλει καθάρισμα και ο ανεμιστήρας χώρου τίποτα άλλο .το πελλετ που καιω εδώ και πολύ καιρό είναι το holz apo to leroy

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160389 από Γιωργος Αλεξανδροπουλος
Καλημερα. Ωραια, θα τα δοκιμασω και αυτα και θα κατσω να την ξεψαχνησω να βρω και αλλα πραγματακια που θελω. Σε ευχαριστω πολυ για ολη τη βοηθεια. Αν μπορω να βοηθησω και εγω σε κατι, πολυ ευχαριστως

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160419 από straiger
Απαντήθηκε από straiger στο θέμα Ρουμανικη σομπα πελλετ απο Leroy
να είσαι καλά και καλό χειμώνα να έχουμε ,χάρηκα που φανηκα χρήσιμος ,καλό σου βράδυ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ