Ρουμανικη σομπα πελλετ απο Leroy

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160187 από Γιωργος Αλεξανδροπουλος
Καλησπερα παιδια πηρα απο ενα φιλο μια σομπα πελλετ 7kw και μου βγαζει ενδειξη service. Mηπως ξερει κανεις πως σβηνει; Το controller του ειναι διαφορετικο απο οτι αλλο εχω δει στο φορουμ. Αυτη ειναι η σομπα
Συνημμένα:
Last edit: 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Γιωργος Αλεξανδροπουλος. Αιτία: Προσθηκη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160191 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Καλημερα φιλε.δοκιμασε με κρατημενο η παρατεταμενα το set και με τα βελακια θα σε βαζει σε διαφορα μενου.βγαλε το καθε μενου και υπομενου η φωτο η γραψτα μας (αν και ρουμανικα λιγο δυσκολο !!!!!)και να δουμε πως θα σε καθοδηγησουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160212 από straiger
Απαντήθηκε από straiger στο θέμα Ρουμανικη σομπα πελλετ απο Leroy

Συνημμένο αρχείο:

Όνομα Αρχείου: AirOne7kW_...l_GR.pdf
Μέγεθος αρχείου:1,332 KB

καλησπέρα ,έχω την ίδια σόμπα ,σου στέλνω το εγχειρίδιο και θα βρεις ότι χρειάζεσαι μέσα σε αυτο .Αν έχεις κάποια απορία πες μου
Συνημμένα:
Last edit: 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν by straiger.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160224 από Γιωργος Αλεξανδροπουλος
Καλησπερα και σε ευχαριστω πολυ για το εγχειριδιο. Το εχω σε μια αθλια εντυπη μορφη. Αυτο που δε μπορω να βρω ειναι πως να σβησω το σερβις που λεει η σομπα. Θελω να μπω στο κρυφο μενου και να το σβησω απο εκει αλλα δεν το εχω βρει ακομα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160225 από Γιωργος Αλεξανδροπουλος
Καλησπερα φιλε θα το δοκιμασω αυριο και θα σου πω αν κανω δουλεια. Η γλωσσα του μενου ειναι στα ελληνικα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #160234 από straiger
Απαντήθηκε από straiger στο θέμα Ρουμανικη σομπα πελλετ απο Leroy
Ore Messaggio Assistenza
(il valore deve essere moltiplicato x 10)
0=disabilitato 90=900 ore
90
46
καλημέρα τσέκαρε το ενχειριδιο , αυτη ειναι η παράμετρο που σε ενδιαφέρει ,βάλε την επιλογή στο 0 και δεν θα σου ξαναβγάλει το μήνυμα για σέρβις
8.7 ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ
Για να αλλάξετε ή να διαβάσετε τις παραμέτρους, πατήστε τα κουμπιά SET και PROG- μέχρι να εμφανιστεί το μήνυμα STOVE PARAMETERS στην οθόνη. Πατώντας το κουμπί SET εισέρχεστε στο υπομενού που σας επιτρέπει να επιλέξετε την παράμετρο με τα κουμπιά PROG+ και PROG- και να την τροποποιήσετε με τα κουμπιά TEMP+ και TEMP-. Πατήστε SET για να αποθηκεύσετε τις τροποποιημένες τιμές στην κάρτα. Πατήστε ON/OFF για να βγείτε από το μενού.
Για να μεταφορτώσετε τη βάση δεδομένων απαιτείται να εισέλθετε στο προβλεπόμενο μενού με τα κουμπιά ON/OFF και TEMP-. Αλλάξτε τη βάση δεδομένων με τα κουμπιά TEMP+ και TEMP- keys και μεταφορτώστε τη σχετική βάση δεδομένων, πατώντας το κουμπί SET.
Last edit: 6 Χρόνια 4 Μήνες πριν by straiger.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.102 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ